Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska zwija się z bólu. Oto prawda o jej życiu

Dagmara Kaźmierska zdobyła sławę występując w programie "Królowe życia". Starała się dzięki temu gwiazdą, którą fani kochają za poczucie humoru, szaleństwo w życiu, ale też za szczerość. Właśnie teraz zdobyła się na szczere wyznanie, które bardzo zasmuciło tych, którzy kibicują Dagmarze.

Dagmara Kaźmierska i jej wypadek w 2019 roku

Dagmara Kaźmierska, która obecnie jest gwiazdą telewizji, niegdyś była skazana za sutenerstwo. Mimo kryminalnej przeszłości, dziś wiedzie szczęśliwe życie i cieszy się uwielbieniem fanów. 

 Jednak odsiadka w więzieniu to nie wszystkie gorzkie momenty w życiu Dagmary. W 2019 roku gwiazda cudem przeżyła wypadek samochodowy, w którym zostały zmiażdżone jej nogi. 

Wiele osób było wówczas przekonanych, że Dagmara już do końca życia będzie poruszać się na wózku inwalidzkim. Jednak ona wykazała się niezwykłą wolą walki i poddawała się bolesnym zabiegom oraz rehabilitacji, by stanąć na pokiereszowane nogi. 

Dagmara Kaźmierska szczerze o swoim stanie zdrowia

Dziś znów chodzi, a na jej twarzy niezmiennie gości uśmiech. Jednak okazuje się, że to uśmiech przez łzy. Na niezwykle szczere wyznanie Dagmara Kaźmierska zdecydowała się niedawno w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych. 

Zrobiła to przy okazji podsumowania minionego 2021 roku. 

Przypomnijmy, że w wyniku walki o odzyskanie sprawności w nogach, co zaowocowało licznymi operacjami, Dagmara nie ma chrząstek stawowych, nie ma jednej pięty i  ma wstawione sztuczne więzadła kolanowe.  

Jej determinacja w odzyskaniu sprawności jest godna podziwu i to, że mimo codziennego bólu, wciąż cieszy się życiem i szeroko uśmiecha się każdego dnia, również. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Maffashion bezlitosna dla turystów na Krupówkach jeżdżących dorożkami! "Męczenie zwierząt!"

Ela Pruszyńska z "Żon Miami": Czeka na prawdziwą miłość... Jacy mężczyźni mają u niej szansę?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje