Edyta Pazura wyłania się z piany niczym Afrodyta. Fani: „Odważne zdjęcie!”

Edyta Pazura na swoim profilu na Instagramie zamieściła odważne zdjęcie. Żona Cezarego Pazury pozuje w wannie, okryta tylko pianą. „A spośród pian wynurzyła się Afrodyta” – komentują fani, którzy nie kryją zachwytu nad sylwetką żony znanego aktora.

Edyta Pazura wrzuciła odważne zdjęcie. Tym razem okrywa ją tylko... piana
Edyta Pazura wrzuciła odważne zdjęcie. Tym razem okrywa ją tylko... pianaMateusz Grochocki/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Edyta Pazura kusi na Instagramie. Tym razem gwiazda opublikowała zdjęcie z niezwykłej łazienki wykutej w kamieniu. Żona Cezarego Pazury pozuje w białej wannie, okryta jedynie pianą. Swoje zdjęcie podpisała "No time to Die", które odnosi się do najnowszego tytułu filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Fani: "Niczym Afrodyta"

Fani w swoich komentarzach nie kryli zachwytu. Niektórym żona znanego aktora skojarzyła się nawet z wyłaniającą się z piany... Afrodytą.

"A spośród pian wynurzyła się Afrodyta. Zazdro...cudnego ciała i cudnego klimatu" - napisała jedna z fanek.

Pozostali fani wprost prześcigali się w komplementach. "Piękne ujęcie", "No Edzia pięknie! Czekamy na więcej!", "Odważne i zarazem piękne zdjęcie" czy "Świetne zdjęcie. I wanna i zawartość" - to tylko kilka z komentarzy znajdujących się pod postem Edyty Pazury.

Edyta Pazura to trzecia żona aktora Cezarego Pazury. Poznała go w 2007 roku, gdy miała 19 lat. Para stanęła na ślubnym kobiercu 1 maja 2009 roku i w tym samym roku doczekała się pierwszego dziecka. Obecnie Edyta i Cezary Pazurowie mają już 3 dzieci.

Matera - miasto wykute w kamieniu

Skąd pochodzi niezwykłe zdjęcie? Edyta Pazura przebywa obecnie w Materze. To miasteczko w południowej części Włoch. Jest ono uznawane za jedno z najpiękniejszych miejsc we Włoszech. Matera jest inaczej nazywana "miastem wykutym w kamieniu" - to jedno z najstarszych miast świata i spektakularny przykład osadnictwa jaskiniowego w Europie. Domy są tutaj wykute w skałach i mają murowane fasady. W 1993 roku to niezwykłe miejsce trafiło na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

***

Zobacz również: 

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Dlaczego czysta biel nie jest korzystna dla urody?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas