Kourtney Kardashian nie przestaje zadziwiać. Ten strój to przesada?

Kourtney Kardashian po raz kolejny uraczyła swoich fanów śmiałymi kadrami. Celebrytka opublikowała na Instagramie fotograficzną relację z Portofino, gdzie pozuje w odważnym stroju. 42-latka nie przestaje zaskakiwać!

Kourtney Kardashian po raz kolejny uraczyła swoich fanów śmiałymi kadrami
Kourtney Kardashian po raz kolejny uraczyła swoich fanów śmiałymi kadramiAxelle/Bauer-Griffin / ContributorGetty Images

Członkowie rodziny Kardashianów dorastali na oczach milionów widzów i w blasku fleszy. Mimo upływu lat ich popularność nie słabnie.

Wiele osób uważa, iż najstarsza z sióstr Kardashian, Kourtney, przez długi czas żyła w cieniu rodzeństwa, skupiając się przede wszystkim na swojej rodzinie. Kobieta od lat związana była z Scottem Disickiem, z którym ma trójkę dzieci. Ostatecznie jednak związek pary się rozpadł.

Celebrytka nigdy nie wstydziła się roznegliżowanych sesji zdjęciowych. Od czasu rozstania z Disickiem Kourtney chętniej publikuje odważne zdjęcia. Niedawno w mediach społecznościowych pochwaliła się relacją z wycieczki do Portofino. Uwagę przyciąga jej strój.

Kourtney Kardashian przesadziła? Opublikowała śmiałe kadry z Portofino

Kourtney Kardasian doskonale wie, jak podkreślać swoje atuty. Celebrytka z dumą eksponuje wdzięki, publikując niekiedy bardzo odważne kadry.

Ostatnio w wirtualnej galerii 42-latki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w nietypowym stroju kąpielowym, składającym się jedynie z czarnej tasiemki, owiniętej wokół ciała kobiety. Kourtney nie przestaje zaskakiwać!

"Na zdrowie": Jabłko - symbol urodzaju, płodności i długowiecznościInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas