Reklama

Reklama

Kim Kardashian zaskoczyła rodzinnym zdjęciem! Kto się na nim znalazł?

Kim Kardashian może cieszyć się sporą rodziną. Ona sama ma czwórkę dzieci, a do tego jej siostry również pracowicie powiększają klan Kardashianów. Gwiazda z okazji świąt postanowiła uwiecznić chociaż część rodziny i zdjęcie przyciąga uwagę z kilku względów.

Kim Kardashian pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem

Kim Kardashian doczekała się czwórki dzieci z Kanye Westem. Chociaż para nie jest już ze sobą, to swoje dzieci uważają za największy dar. 

 Siostry Kim także doczekały się już potomstwa, więc rodzina ciągle się powiększa. Kiedy wszyscy spotykają się razem w domu jest naprawdę tłoczno, ale także i wesoło. 

Trudno też zebrać wszystkich członków rodziny razem, ale Kim opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych chociaż część ze sporego rodu. 

Na świątecznym zdjęciu znalazła się jej mama Kris Jenner, czwórka dzieci Kim, siostra Khloe i jej pociechy. Wszyscy Kardashianowie mieli na sobie pasujące do siebie, podobne stylizacje, co skupiło wzrok internautów. 

Khloe Kardashian nie do poznania

Uwagę przyciągnęła także nie Kim, a Khloe, która zmienia się coraz bardziej! Siostra Kim znów jest nie do poznania i ciężko uwierzyć w to, jaką metamorfozę przeszła! 

Widać jednak, że cała gromada cieszyła się ze wspólnej sesji zdjęciowej i z tego, że mogła uwiecznić moment, kiedy są razem!

Reklama

***
Zobacz również: 

Piotr Adamski: Słynny "polski hydraulik" wraca do show-biznesu! Co robił przez ostatnie lata

Grażyna Wolszczak w końcu może spać spokojnie. Chodzi o syna...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje