Reklama

Reklama

Kim Kardashian z bliska pokazuje idealne ciało. Nie ma już nic do ukrycia!

Kim Kardashian ostatnio chętnie publikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, do których pozuje w różnorakich strojach kąpielowych. Tym razem również rozgrzała atmosferę taką fotografią. Dodatkowo z bliska pokazała ciało, które jest dla wielu bliskie perfekcji.

Kim Kardashian ma ciało bez skazy?

Kim Kardashian kocha zaskakiwać swoich fanów i odpowiedni o nich dba, publikując regularnie zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. 

 Nie jest tajemnicą, że gwiazda stała się popularna między innymi dzięki swoim niezwykle kobiecym kształtom. 

Dlatego gwiazda chętnie dzieli się z internautami zdjęciami, w których pozuje w bikini i zawsze zdjęcia te wywołują niemałe emocje. 

Tak było i tym razem, gdy Kim Kardashian podzieliła się zdjęciem w skąpym bikini. Zdjęcie zostało wykonane z bliskiej odległości, pokazując z bliska ciało Kim. 

Zobacz również: Kim Kardashian prawie się wygadała! Randkuje z Petem Davidsonem?!

Kim Kardashian a prawdziwy obraz kobiecego ciałaReklama

Patrząc na fotografię, trudno doszukać się na ciele gwiazdy jakiejkolwiek rysy, czy niedoskonałości. 

Jedni uważają, że takie widoki motywują do pracy nad sobą i dbania o siebie, ale niektórzy są zdania, że taki obraz kobiecego ciała potrafi wpędzić innych w kompleksy. 

Kim, a także jej siostry, Khloe, Kourtney, Kenndall i Kylie, bardzo dbają o swoje ciała i wizerunki w mediach społecznościowych. 

To przyczyniło się do rozwoju ich karier i wygląda na to, że siostry nie mają zamiaru zaprzestawać w dążeniu do osiągnięcia idealnego wyglądu. 

Zobacz również: Kim Kardashian z dekoltem do pasa przyłapana na Bahamach! I to z kim!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy