Reklama

Reklama

Kris Jenner o napadzie na Kim Kardashian West

Kris Jenner przerwała milczenie po napadzie na Kim Kardashian West.

60-letnia celebrytka i bizneswoman użyła w poniedziałek swojego konta na Instagramie, aby skomentować napad na jej córkę przez pięciu uzbrojonych mężczyzn.

Jak czytamy we wpisie: - Każdy dzień jest przypomnieniem, jakimi jesteśmy szczęśliwcami. Dziś jestem wdzięczna za moją rodzinę, którą kocham nad życie. Doceniajcie swoje życie, bądźcie zawsze wdzięczni i cieszcie się każdą chwilą, jaką spędzacie z tymi, których kochacie.

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" dodała do swojego wpisu zdjęcie z hasztagami: miłość, rodzina, wdzięczność.

Reklama

Pomimo, iż Kris była aktwna na Instagramie od napadu na Kim - solidaryzowała się z ofiarami huraganu Matthew oraz promowała nowy kosmetyk swojej córki Kylie Jenner - jest to pierwszy wpis, który komentuje to, co przydarzyło się Kim.

Poruszający wpis Kris pojawił się kilka dni po tym, jak Kourtney Kardashian -która wraz z Kendall Jenner była w czasie napadu w Paryżu - także wypowiedziała się na temat strasznego wydarzenia.

- Pamiętajcie, że szczęście zależy od okoliczności. Niektórzy najbardziej nieszczęśliwi ludzie mogą być tymi, którzy wydają nam się zadowoleni z życia. Ludzie, którzy osiągają sukces, często czują pustkę w innym obszarze swojego życia. Prawdziwa radość jest tu i teraz. Można jej doświadzyć wszędzie - w pałacu, jak i w więzieniu. - napisała.

- Nie oceniajcie zbyt szybko, postarajcie skoncentrować się na komunikacji ze samym sobą. Wiele problemów, które szuka naszej uwagi, może rozwiązać się samych.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje