Kylie Jenner i Kim Kardashian niczym bliźniaczki. Zdjęcia w bikini zrobiły furorę

Kylie Jenner i Kim Kardashian postanowiły zapozować nad basenem, a zdjęciami od razu pochwaliły się w mediach społecznościowych. Ujęcia w bikini zdecydowanie spodobały się ich fanom, a celebrytki zostały wręcz zasypane komplementami. Spójrzcie na te zdjęcia!

Kim Kardashian i Kylie Jenner zapozowały w czarnych strojach kąpielowych
Kim Kardashian i Kylie Jenner zapozowały w czarnych strojach kąpielowychTaylor Jewell / Contributor / InstagramGetty Images

Kim Kardashian i Kylie Jenner niczym bliźniaczki

Rodzina Kardashian-Jenner od lat nie traci na popularności, a wszystko to za sprawą reality show, w którym dzielą się swoim życiem prywatnym. Gdy zaczęto nagrywać program, Kylie miała zaledwie 10 lat, a więc dorastała na oczach widzów niemal z całego świata. Jej starsza siostra Kim wiodła już dorosłe życie i nikt nie przypuszczał, że z biegiem lat zaczną wyglądać niczym bliźniaczki.

Między Kylie a Kim jest 17 lat różnicy, ale patrząc na ich wspólne zdjęcia, ciężko to zauważyć. Od pewnego czasu widać jednak, że celebrytki wyglądają niemal identycznie.

Kim Kardashian i Kylie Jenner pozują nad basenem

Tym razem w sieci furorę zrobiły zdjęcia celebrytek znad basenu. Kim Kardashian i Kylie Jenner zapozowały w czarnych strojach kąpielowych, a internauci nie potrafili przejść obojętnie wobec ich sesji.

Zmysłowe pozy od razy przyciągnęły wzrok fanów. Pod postem jak zwykle nie zabrakło komplementów. Celebrytki ciężko trenują, by zachować szczupłe sylwetki, a więc nic dziwnego, że tak chętnie chwalą się efektami ćwiczeń w mediach społecznościowych.

Kylie swój instagramowy post opatrzyła krótkim opisem. "Jesteś moją bliźniaczką" - napisała celebrytka, a fani niemal od razu się z nią zgodzili. "To szalone, że ich ciała wyglądają podobnie, a przecież Kim ma 40 lat", "Oszałamiające" - można przeczytać na Instagramie.

***

Anna Świątczak u Katarzyny Zdanowicz: Doświadczyłam spotkania z BogiemINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}