Najstarsza córka Billa Gatesa wyszła za mąż. Przyjęcie kosztowało miliony!

Jennifer Gates, córka Billa i Melindy Gatesów wyszła za mąż. Jak donoszą zagraniczne media, uroczystość miała miejsce 16 października i kosztowała aż dwa miliony dolarów. W przyjęciu wzięło udział około 300 gości. Co ciekawe para w miniony weekend wzięła dwa ślubu: cywilny oraz w obrządku muzułmańskim.

Jennifer Gates ma 25 lat i jest najstarsza córka jednego z najbardziej znanych biznesmenów na świecie
Jennifer Gates ma 25 lat i jest najstarsza córka jednego z najbardziej znanych biznesmenów na świecie fotopress / ContributorGetty Images

Jennifer Gates wzięła ślub. Kim jest jej wybranek?

Jennifer Gates ma 25 lat i jest najstarsza córka jednego z najbardziej znanych biznesmenów na świecie. Bill Gates współzałożyciel, architekt oprogramowania i były prezes zarządu korporacji Microsoft, nigdy nie oszczędzał na pociechach. Zasypywał je drogimi i luksusowymi prezentami. Tym razem postarał się o to, aby najstarsza córka długo wspominała przyjęcie weselne.

25-latka wyszła za starszego o pięć lat jeźdźca konnego Nayela Nassara. Podobno to właśnie miłość do koni miała przed laty połączyć nowożeńców. Para pobrała się aż dwukrotnie: 15 i 16 października. Pierwsza ceremonia odbyła się w obrządku muzułmańskim, ponieważ Nayel Nassara pochodzi z Egiptu i długo mieszkał w Kuwejcie.

Luksusowe przyjęcie weselne Jennifer Gates kosztowało majątek!

Ślub cywilny był znacznie bardziej widowiskowy, niż ten zorganizowany w obrządku muzułmańskim. Zagraniczne media donoszą, że w przyjęciu wzięło udział około 300 gości. Panna młoda zachwyciła zabranych, pojawiając się w pięknej, ale skromnej sukni autorstwa Very Wang. Stylizację ślubną dopełniał długi, powłóczysty welon.

Uroczystość ślubna córki jednego z najbogatszych biznesmenów na świecie miała kosztować około dwóch milionów dolarów. Przyjęcie uświetnił występ jednego z ulubionych zespołów Jennifer Gates. Coldplay przygrywało gościom i umilało czas parze młodej.

Jennifer Gates: gdzie obył się ślub córki Billa Gatesa?

Ceremonia odbyła się w  dosyć nietypowym miejscu, stadninie koni w North Salem. To prezent, który w 2018 roku 25-latka otrzymała od rodziców z okazji zakończenia edukacji. "Podarunek" miał kosztować około 16 mln dolarów. Posiadłość robi ogromne wrażenie. Z pewnością podoba się również mężowi Jannifer, który związany jest z końmi zawodowo.

W sierpniu rodzice Jennifer Gates - Bill oraz Melinda Gates - po 27 latach związku, postanowili zakończyć łączącą ich relację i wzięli rozwód. Jak się okazuje, eks-małżonkowie dobrze czują się w swoim towarzystwie. Para pojawiła się na ślubie córki razem. Było to ich pierwsze wspólne wyjście po oficjalnym rozstaniu.

Zobacz również: 

Izabela Janachowska w "Demakijażu": Od myślenia dzieci się nie biorąPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas