Reklama

Reklama

Bliźnięta 2021-09

Dla zodiakalnych Bliźniąt wrzesień będzie bardzo dobrym i spokojnym miesiącem, podczas którego będzie im się powodziło szczególnie w życiu uczuciowym.

Uczucia:

Mars, który będzie w koniunkcji ze Słońcem, sprawi, iż w związku Bliźniąt zapanuje spokój i harmonia. To może być przełomowy czas dla związku Bliźniąt. Mogą one zdecydować się na rozwój swojej relacji i zrobienie ważnego kroku do przodu. Mimo iż dosyć dużo będzie się w tym czasie działo, to będzie to odpowiedni moment na tego typu decyzje. Bliźnięta w tym czasie będą się świetnie dogadywać z parterem, dlatego warto to wykorzystać.

Reklama

Układ planet sprawi, że samotne Bliźnięta mogą liczyć na to, że poznają kogoś bardzo wyjątkowego. To może być nawet związek na całe życie. Dlatego Bliźnięta powinny uważnie przyglądać się nowo poznanym osobom.

Kariera i finanse:

Wpływ Merkurego sprawi, iż Bliźnięta będą bardzo kompetentne w swojej pracy. W sposób bardzo komunikatywny przekażą to, co mają do powiedzenia, dzięki czemu unikną niejasnych sytuacji. Przez to, ich praca stanie się przejrzysta i łatwiejsza, a dodatkowo obejdzie się bez konfliktów z innymi pracownikami. Zostanie to na pewno zauważone przez przełożonych. Bliźnięta powinny jednak uważać, aby za bardzo nie wywyższać się spośród innych. Wtedy wszystko wróci do poprzedniego stanu.

Pod względem finansowym będzie im się dobrze wiodło, mogą lekko zaszaleć i wydać naddatki finansowe na przyjemności. Jednak we wszystkim powinny zachować umiar.

Zdrowie:

Z powodu tego, że teoretycznie Bliźnięta będą się czuły dobrze, nie będą na siebie nie uważać. Dlatego grozi im infekcja górnych dróg oddechowych. Bliźnięta nie powinny się za lekko ubierać.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy