Reklama

Reklama

Bliźnięta 2022-07

Dla zodiakalnego Byka lipiec będzie bardzo towarzyskim miesiącem, czekają go spotkania, imprezy i miły wypoczynek. W pracy również nie będzie powodów do narzekań, ani sytuacji, w których Byk będzie musiał się przemęczać.

Uczucia:

Za sprawą Słońca, Byk od początku miesiąca będzie chciał poświęcić najbliższym, jak najwięcej czasu. Za sprawą Marsa może się pojawić u niego lekkie zdenerwowanie i drażliwość, ale w drugiej połowie miesiąca, Wenus obdarzy go potrzebą bliskości i okazywaniem uczuć. Będzie spokojny, namiętny i chętny do wszelkiego rodzaju rozrywek. Letni czas będzie temu bardzo sprzyjał i Byk znajdzie wiele ciekawych rozrywek dla siebie i najbliższego otoczenia. Dodatkowo w tym miesiącu, Byka otaczać będą bardzo pozytywnie nastawione mu osoby, które dadzą mu wiele pozytywnej energii.

Reklama

Samotne Byki w tym miesiącu będą robić na innych bardzo dobre wrażenie, a dzięki temu będą do siebie przyciągać ciekawe osoby. Z takich znajomości może narodzić się prawdziwe uczucie.

Kariera i finanse:

Lipiec będzie dobrym czasem w pracy Byka, o ile tylko sobie na to pozwoli. Jeśli wykorzysta ten czas na odpuszczenie tego, co nie jest pilne, do zadań podejdzie ze spokojem, to szybko okaże się, że zadania, które przed nim stoją są banalne, a praca sama w sobie może być wręcz przyjemnością i sprawiać satysfakcję. Może co prawda, nadejść chwila, w której górę wezmą ambicje Byka i zacznie bardzo dużo wymagać od innych, jednakże bardzo szybko zda sobie z tego sprawę i odpuści.

Zdrowie:

Byk w lipcu nie będzie miał powodów do narzeka na swoje zdrowie. Dużo odpoczynku, przebywanie na świeżym powietrzu sprawi, że będzie się czuł bardzo dobrze.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy