Reklama

Byk 2022-12

Dla zodiakalnych Byków będzie to dosyć ciężki miesiąc. Szczególnie jeśli chodzi o sferę zawodową. Czeka go dużo pracy, wyzwań i niespodziewanych sytuacji. Dlatego, Byk powinien bardzo uważać, aby nie ucierpiał przez to jego związek i relacje z najbliższymi.

Uczucia:

W grudniu, choć Byk będzie pod wpływem Wenus, która sprawi, że będzie on miał w sobie dużo uczuć do partnera, to jednak przez większość czasu będzie nieobecny. Sprawy zawodowe pochłoną go bez reszty, przez co zaniedba potrzeby najbliższych. Dlatego nie będzie to jego najlepszy czas w związku, pojawią się bowiem nieporozumienia i wzajemne pretensje. Swoją nieobecność, brak pomocy i wsparcia, Byk może wynagrodzić udanymi prezentami, nie zmieni to co prawda całkowicie sytuacji, ale znacznie ją złagodzi.

Reklama

Samotne Byki nie będą miały okazji poznać nikogo ciekawego, a nawet jeśli, ktoś już stanie na ich drodze, to nie będą miały czasu na poświęcanie go na nawiązywanie relacji. Dlatego najlepiej jeśli skupią się na najbliższej rodzinie, na którą zawsze mogą liczyć.

Kariera i finanse:

Przed zodiakalnym Bykiem w grudniu pojawią się duże wyzwania, ale za nimi staną duże korzyści. W czasie, kiedy dużo osób pochłoniętych będzie sprawami rodzinnymi, Byk odnajdzie w tym nowe możliwości. Wpadnie w wir pracy i działanie, będzie w stanie zastąpić każdego, we wszystkim, będzie pracował często za dwóch, ale też mu się to opłaci dwójnasób. Dzięki takiemu zaangażowaniu, na finanse na pewno nie będzie mógł narzekać. Poza dobrą pracą, Byk w grudniu będzie się też cieszył dobrą intuicją, dzięki której może mu się udać dobrze zainwestować nadwyżki finansowe.

Zdrowie:

W grudniu, pomimo braku czasu, Byk powinien skupić się na swoim zdrowiu i wykonać co najmniej badania kontrolne, jeśli dawno ich nie robił, a nie lubi się badać.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy