Reklama

Reklama

Lew 2022-06

Czerwiec dla zodiakalnego Lwa będzie zdecydowanie energetycznym miesiącem. Z dużą siłą poświęci się pracy, ale na pewno nie zaniedba życia prywatnego. To czas relaksu, radości, zabawy, ale też ciężkiej pracy.

Uczucia:

Słońce razem z Wenus obdarzą Lwa dużą wrażliwością, ale też energią. Rozwinie się on w czerwcu, jak kwiat. Będzie zwracać dużą uwagę na swój wygląd, będzie się chciał podobać, być chwalony i doceniany. Faktycznie wrażliwości będzie miał w sobie dużo, jednakże głównie na swoim punkcie. Wyraźnie będzie miał potrzebę podniesienia swojej wartości w związku. Niestety nie dostanie wszystkiego, czego będzie chciał, gdyż jego wymagania będą zbyt wysokie, nie do zrealizowania w całości.

Reklama

Samotne Lwy będą zwracać na siebie uwagę, pokażą się z bardzo interesującej, ponętnej strony. Z całą pewnością, nie zabraknie im adoratorów, a wśród nich może pojawić się ktoś, kto zajmie szczególnie miejsce w ich sercu.

Kariera i finanse:

W czerwcu, Lew będzie miał zawodowo bardzo dużo do zrobienia. Natomiast pogoda nie będzie sprzyjała wysiłkowi zarówno fizycznemu, jak i psychicznego i cokolwiek Lew nie będzie robił, będzie mu to sprawiało duże trudności, będzie mu po prostu ciężko. Dużą jednak rolę w czerwcu odegra Pluton, dzięki któremu Lew będzie miał dużo szczęścia, ponieważ za wszystko co zrobi zostanie nagrodzony. Dlatego będzie to dobry miesiąc pod względem finansowym, Lew nie powinien spodziewać się, nagłych wydatków, dzięki czemu może zaoszczędzić dodatkowe środki.

Zdrowie:

Lew nie będzie narzekał na swoje zdrowie, może się spodziewać jedynie trochę gorszej kondycji fizycznej, o którą bardziej powinien zadbać.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy