Reklama

Lew 2022-07

Dla zodiakalnego Lwa lipiec będzie mocno energetycznym miesiącem. To będzie czas działania, może chwilowo wypełniony niepokojem, jednakże to tylko da mu jeszcze więcej sił. Dosyć dużo będzie się działo w tym miesiącu w życiu Lwa, niemniej w większości będzie to czas pozytywny i efektywny.

Uczucia:

Na Lwa w tym miesiące w niesamowity sposób będzie wpływać energia Słońca, a w połączeniu z Wenus sprawi, że Lew będzie w wyjątkowo miłosnym nastroju, pełen uniesień, nostalgii i namiętności. Energia, która będzie mu towarzyszyć, jak również panująca aura, będą sprawiać, że będzie lekko niespokojny. Będzie to skutkować podejrzliwością, a nawet zazdrością o partnera, co może skutkować niewielkimi kłótniami i nieporozumieniami. Nie będą one jednak na tyle poważne, żeby zepsuło to ich relację. Na pewno będzie to uczuciowo wyjątkowy miesiąc, emocjonalny i uczuciowy, choć lekko niespokojny.

Reklama

Samotne Lwy zdecydowanie mogą liczyć na wakacyjny romans, będą rozsiewać wokół siebie czarującą aurę, dzięki czemu będą się cieszyć dużym powodzeniem.

Kariera i finanse:

Lew w pracy, zachowa duży spokój, ale dzięki temu będzie lepszy od innych. Więcej zobaczy, spokojniej zareaguje, popełni mniej błędów. Być może zrobi mniej, ale lepiej i to właśnie zostanie dostrzeżone. To z kolei przełoży się na dodatkowe gratyfikacje i pochwały. Jeśli Lew będzie robił swoje, tak jak uważa za stosowne, nie oglądając się na nikogo, może dużo osiągnąć.

Zdrowie:

Lew w tym miesiącu na zdrowie nie będzie narzekał. Oprócz chwilowych niedyspozycji i problemów trawiennych, nic poważnego nie powinno go spotkać.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy