Reklama

Rak 2022-04

Kwiecień będzie bardzo dobrym miesiącem dla Raka. Los może się bardzo mocno do niego uśmiechnąć, ale powinien wykorzystać wszystkie możliwości, jakie się przed nim otworzą.

Uczucia:

Dzięki Wenus i Merkuremu Rak będzie w bardzo romantycznym nastroju. Będzie swojemu partnerowi okazywał wiele uczucia i pokaże jak wiele ten związek dla niego znaczy. Będzie też chciał sprawić, aby partner czuł się pewnie i bezpiecznie, dlatego zdecyduje się na poważne deklaracje i podejmie ważną decyzję odnośnie przyszłości związku. To będzie również miesiąc towarzyskich spotkań.

Reklama

Samotne Raki mają zdecydowanie szansę poznać ciekawe osoby, spędzać miło czas, uczestniczyć w spotkaniach i imprezach, a te jak wiadomo sprzyjają nawiązywaniu nowych relacji, spośród których jedna może być bardzo zażyła.

Kariera i finanse:

Dla Rak to czas zmian, których nie lubi zmian, jednakże mogą one przynieść mu dużo dobrego. Merkury, a potem Wenus w Skorpionie sprawią, że przed Rakiem otworzą się nowe drzwi. Jeśli od jakiegoś czasu nosił się ze zmianą pracy, to właśnie teraz będzie na to wręcz idealny moment. Dodatkowo na jego drodze staną osoby, które będą w stanie mu pomóc, lub wręcz w niego zainwestować. Dlatego Rak może to wykorzystać na swoją korzyść, a wtedy na brak finansów nie będzie mógł narzekać.

Zdrowie:

Rak w tym miesiącu powinien uważać na wszelkiego rodzaju używki i przesadę. Nic w nadmiernych ilościach nie jest zdrowe, niezależnie od tego, czy są to słodycze, czy kawa. Najlepszy jest umiar i zdrowy rozsądek, a tego Rakowi w kwietniu może zabraknąć.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy