Reklama

Reklama

Rak 2022-06

Czerwiec będzie dla zodiakalnego Raka miesiącem wyzwań i podejmowania decyzji. A to, jaką drogę wybierze teraz, przełoży się na jego przyszłość.

Uczucia:

Wenus wraz se Słońcem dadzą Rakowi dużo energii i ochoty do działania. To przełoży się na jego związek. I choć pojawią się drobne nieporozumienia, to jednak będzie to miesiąc pod wpływem miłości. Co prawda Rak nie będzie mieć zbyt dużo czasu dla partnera, przez co pojawi się lekko napięta atmosfera, ale nie zepsuje to ich relacji. Te chwile, które będą mieli dla siebie, będą owocne, niewykluczone powiększenie rodziny.

Reklama

Dla samotnych Raków to nie będzie czas na miłość, a w zasadzie na szukanie miłości. Na to czasu nie będzie, ale w momencie, kiedy miłość stanie na ich drodze, nie będą się opierać.

Kariera i finanse:

Rakom w tym miesiącu pracy nie zabraknie, a nawet będzie miał jej nadmiar. Jednakże najważniejsze w tym miesiącu, głównie za sprawą Plutona i Saturna, będzie to, że będą miały co najmniej kilka możliwości, spróbowanie czegoś nowego. Chodzić będzie o to, co dla nich nie znane, a związane bezpośrednio z podejmowaniem decyzji na przyszłość. Mogą dostać nieoczekiwaną ofertę pracy, propozycję współpracy, realizację nowego projektu, lub ciekawą pracę zdalną z dala od domu. Dobry wybór, będzie oznaczał znaczącą poprawę materialną, ale też ogromny rozwój.

Zdrowie:

W czerwcu Raki powinny uważać na serce i układ krwionośny, który może zostać nadwerężony przez stres. Na pewno powinny poświęcić odpowiednią ilość czasu na wypoczynek i jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy