Reklama

Rak 2022-07

Dla zodiakalnego Raka lipiec będzie miesiącem niestabilnym, w którym będzie musiał uważać, na to co robi i mówi. Jeśli będzie trzymał nerwy na wodzy, przejdzie przez to bez szwanku, jeśli jednak mu się to nie uda, to boleśnie to odczuje.

Uczucia:

Słońce obdarzy Raka w lipcu dużą energią, a Mars wolą walki i zwycięstwa, co nie przełoży się na sielankę i spokój w związku. Kilka słów za dużo, może na dobre i na długo zepsuć relacje w związku Raka, dlatego w tym wypadku, powinien on zgodnie ze swoją naturą, wycofać się, a już na pewno ważyć każde słowo, które wypowie. Uniknie wtedy naprawdę dużych problemów, ale też uratuje tą napiętą i niepewną sytuację.

Reklama

Samotne Raki w lipcu, mają duże szanse na zawalczenie o uczucie kogoś, kto od dawna im się podobał i to ma szansę się udać. Będą miały na tyle odwagi, siły i woli walki, że zrobią to bez większego problemu.

Kariera i finanse:

Za sprawą wpływu Wenus, Merkurego a także Marsa, Rak ma szansę na ugranie tego o czym od jakiegoś czasu myślał, a co mu się do tej pory nie udawało. Aby tego dokonać, musi być lepszy od innych, ale taki właśnie w tym miesiącu będzie. Cechować go będzie jasność umysłu, pomysłowość, kreatywność i bardzo duża siła walki. To wszystko sprawi, że odważy się zrobić coś, dzięki czemu odniesie sukces. Ale jeśli odpuści, straci zarówno możliwości, jak również pieniądze.

Finanse Raka będą dosyć stabilne. Nie powinien jednak planować większych zakupów, a jeśli posiada nadwyżki finansowe, powinien je zainwestować w naukę.

Zdrowie:

Rak będzie w tym miesiącu poczuje duże zmęczenie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Odpoczynek i spokój, to jest to, co będzie mu najbardziej potrzebne.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy