Reklama

Reklama

Rak 2022-10

Dla zodiakalnego Raka październik będzie dosyć dobrym i stabilnym miesiącem. To dobry czas na przemyślenia i samodoskonalenie. Rak ma szansę zrealizować to, czego do tej pory nie mógł zrobić ze względu na brak czasu.

Uczucia:

Wenus wraz z Jowiszem w tym miesiącu sprawią, że Rak okaże się w związku pewnym siebie partnerem, na którego można liczyć. Dzięki temu, jego związek odżyje, a relacje z partnerem znacznie się poprawią. Rak poświęci dużo czasu na rozmowy z miłością swojego życia, nie zaniedba również sfery intymnej. Otworzy się na nowe doświadczenia, co wprowadzi jego związek na wyższy poziom. Czułość, namiętność i dużo intymności sprawi, że miłość rozkwitnie.

Reklama

Samotne Raki będą miały szansę zauroczyć kogoś na tyle mocno, że może z tego narodzić się prawdziwa miłość.

Kariera i finanse:

Październik będzie owocnym miesiącem dla Raka w sferze zawodowej. Ma szansę pokazać się z innej strony i zyskać szacunek. Mars da Mu siłę i pewność siebie, a Jowisz sprawi, że będzie bardziej towarzyski. Razem da to niesamowitą mieszankę, dzięki której Rak może wyjść przed szereg i zostać zauważonym. To jest też bardzo dobry czas dla Raka na naukę i podnoszenie swoich kompetencji lub też zupełną zmianę kierunku, jeśli chodzi o drogę zawodową, którą podąża. Nauka, którą podejmie właśnie teraz, to jest to, co Rakowi da w przyszłości wymierne korzyści finansowe.

Finansowo nie będzie źle w tym miesiącu, dlatego właśnie, nadwyżki finansowe może przeznaczyć na uzupełnianie wiedzy.

Zdrowie:

Rak nie będzie w najlepszym stanie w tym miesiącu. I choć nie chodzi tu o jakieś konkretne i ciężkie choroby, to jednak będzie musiał się zmierzyć z osłabieniem, częstszymi bólami głowy, powinien też uważać na zatoki.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy