Reklama

Strzelec 2022-12

Grudzień będzie niestabilnym miesiącem dla Strzelca, z jednej strony czeka Go spokój i finanse na całkiem dobrym poziomie, a z drugiej problemy i kłótnie. Ważne jest, aby Strzelec zachował równowagę wewnętrzną i nie dał się sprowokować, a wyjdzie z tego obronną ręką.

Uczucia:

Silny wpływ Marsa sprawi, że Strzelec będzie przez większość czasu w grudniu będzie poddenerwowany i podminowany, co zdecydowanie przełoży się na napiętą sytuację w związku. I choć raczej nie dojdzie do gwałtownego wybuchu, czy też impulsywnego zerwania, to mogą paść niepotrzebne słowa, które trudno będzie zapomnieć. A czas będzie szczególny, skłaniający do refleksji, miłości, bliskości. Strzelec zrozumie i poczuje to po 20-tym grudnia, kiedy to większy wpływ na niebie odzyska Wenus, która przyczyni się do załagodzenia sytuacji i odzyskanie równowagi.

Reklama

Samotne Strzelce nie będą poszukiwały partnera, a jednak mogą go znaleźć. Pomóc im w tym mogą znajomi, w gronie których Strzelce będą się bawić. Wśród wszystkich uczestników imprezy będzie ktoś, kto skradnie serce Strzelca.

Kariera i finanse:

To będzie zdecydowanie dobry miesiąc dla Strzelca, ale tylko jeśli postawi on na współpracę. Tu duże znaczenie będzie miał wpływ Plutona, który sprawi, że wszystko, co Strzelec będzie chciał zrobić w zespole wyjdzie lepiej, szybciej i bardziej profesjonalnie. Dlatego Strzelec powinien przyjąć w tym miesiącu tylko taki system pracy, a wszystko mu wyjdzie i to jeszcze przed czasem. Finansowo będzie bardzo dobrze i Strzelec będzie mógł sobie pozwolić na wyszukane prezenty i choć nie powinien przesadzać, to nadwyżki finansowe pozwolą na uszczęśliwienie zarówno siebie, jak i najbliższych.

Zdrowie:

W grudniu Strzelcowi zdrowie nie będzie dopisywało. Może spodziewać się infekcji i przeziębień, dlatego powinien w tym czasie szczególnie na siebie uważać.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy