Reklama

Waga 2022-04

Dla zodiakalnych Wag kwiecień będzie dość wymagającym miesiącem, będzie to czas wymagający, ale dosyć stabilny. Waga swoim uporem i spokojem wewnętrznym będzie mogła przezwyciężyć wszystkie trudności.

Uczucia:

Słońce i Merkury, sprawią, że Waga znajdzie duże pokłady cierpliwości i wyrozumiałości, a będą jej one bardzo potrzebne. Partner Wagi nie będzie miał dla niej tyle czasu, ile by chciała, a i z okazywaniem uczuć będą pewne problemy. Na szczęście Waga też będzie miała dużo na głowie i dzięki temu może uniknąć problemów w związku. Znajdzie nawet rozwiązanie tego problemu i wykorzysta każdą wolną chwilę na okazanie uczuć. Za sprawą Słońca tylko umocni się w przekonaniu, że postępuje słusznie. Dzięki takiemu podejściu zarazi dobrym nastrojem partnera.

Reklama

Samotne Wagi nie powinny się nastawiać na to, że pojawi się ktoś do stałego związku, ale mogą liczyć na przelotny romans.

Kariera i finanse:

Mars i Merkury sprawią, iż Waga będzie skłonna do ryzykownych działań w związku ze swoją pracę. Dlatego powinna się zastanowić co najmniej kilka razy, co i komu chce powiedzieć. Dlatego, że jedno słowo za dużo, może zniweczyć to, na co ostatnio tak ciężko pracowała. W tej kwestii lepiej nie ryzykować i pewne rzeczy lepiej przemilczeć. Spokojnie podejście do spraw zawodowych sprawi, że uniknie poważnych problemów. Jeśli chodzi o finanse, to Waga nie powinna mieć z nimi większych problemów, choć powinna się liczyć z możliwością większych wydatków.

Zdrowie:

Dla Wagi kwiecień będzie bardzo dobrym miesiącem pod względem zdrowie. Odczuje ona przypływ energii i siły, a to przełoży się również na dobrą odporność. Warto zadbać o odpowiednią ilość snu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama