Reklama

Reklama

Wodnik 2022-01

Styczeń będzie dla Wodnika bardzo ciekawym miesiącem. Dozna on w tym miesiącu swoistego przebudzenia. Wiele odczuje, zrozumie i zacznie dokonywać ważnych zmian w swoim życiu.

Uczucia:

Energia Wenus w połączeniu z Marsem sprawią, że w związku Wodnika zawrze. Wenus wpłynie na pogłębienie uczuć, emocjonalność i wrażliwość, a Mars sprawi, że Wodnik poczuje się pobudzony, rozemocjonowany, naładowany energią. Może to spowodować jeszcze większą eksplozję uczuć, bez możliwości zapanowania nad nimi, lub przeciwnie, potężną awanturę, połączoną z zazdrością. Cokolwiek się stanie, na pewno w związku Wagi nie będzie nudno.

Reklama

Samotne Wodniki mają szansę odnaleźć swoją drugą połowę, a pomoże im w tym energia Merkurego. To za jego sprawą Wodniki postawią na długotrwałą znajomość, która będzie rozwijała się powoli jak kwiat, zamieniając się w piękną miłość.

Kariera i finanse:

Za sukces i przebudzenie w sferze zawodowej w styczniu, odpowiadać będą głównie Saturn i Jowisz. Ich energia sprawi, że Wodnik rozwiąże trudne sprawy z przeszłości, zaplanuje działania na najbliższy rok, a to, że zrobią to właśnie w tym miesiącu, wpłynie na to, że ma prawo się to udać. Wodnik w styczniu będzie miał po pierwsze bardzo dużą motywację do tego, a po drugie wiele pomysłów na skuteczną ich realizację. To będą konkretne plany, które zacznie realizować już w tym momencie. To właśnie teraz zobaczy, że nie są to założenia przesadzone i poczuje, że może to wszystko zrealizować

Zdrowie:

Zdrowie Wodnika w tym miesiącu będzie dobre. A nawet jeśli pojawią się drobne problemy, to Wodnik nie będzie miał ani czasu, ani ochoty, żeby się tym zajmować.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje