Reklama

Reklama

Wodnik 2022-06

Dla zodiakalnych Wodników czerwiec będzie dosyć dobrym, choć wymagającym miesiącem i to zarówno w uczuciach, jak i pracy. Nie da się zrobić wszystkiego i zadowolić wszystkich, a odpoczynek też jest bardzo ważny i o tym Wodniki nie powinny zapominać.

Uczucia:

Wodnik, dzięki Wenus będzie dobrze nastawiony, zarówno do partnera, jak i związku. Jednakże pojawi się w ich relacji problem. Partner Wodnika będzie zbyt wymagający, a on sam nie będzie w najlepszym nastroju do spełniania potrzeb i oczekiwań partnera. Dlatego zamknie się w sobie, zdystansuje i zajmie się swoimi sprawami. I choć nie do końca będą się zgadzać z partnerem i dużo czasu spędzą oddzielnie, to do kłótni i awantur nie dojdzie. Wodnik nie da się sprowokować i nie będzie w walecznym nastroju. Zdecydowanie będzie wolał schodzić partnerowi z drogi, co tylko wyjdzie im na dobre.

Reklama

Samotne Wodniki, raczej nie mają szans na miłość. Mogą za to z powodzeniem przypomnieć sobie o miłości do natury i spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody.

Kariera i finanse:

To będzie dobry, ale też ciężki miesiąc w karierze Wodnika. Mars i Wenus sprawią, że będzie chciał on zrobić więcej niż może. Oprócz swoich obowiązków, będzie chciał bardzo dużo zrobić dla innych. Poczuję potrzebę niesienia pomocy, uświadamiania i nauki innych. Jego zadania na tym nie ucierpią, ale siła i motywacja znacznie spadną. Nie ma takiej potrzeby, żeby Wodnik robił wszystko za wszystkich, współdziałanie i wspólna praca jest dużo bardziej wydajniejsza i mniej obciążająca.

Finansowo, czerwiec okaże się dosyć dobrym miesiącem, a oszczędnościowy tryb życia Wodnika sprawi, że jego status materialny znacznie się poprawi.

Zdrowie:

Wodniki w tym miesiącu większych problemów ze zdrowiem mieć nie będą. Ich słabym punktem mogą być problemy ze snem i bóle głowy, ale tutaj może pomóc świeże powietrze i więcej ruchu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy