Reklama

Reklama

Panna 24 sierpnia - 23 września

Koło Fortuny

To bardzo zmienna karta. W zależności jak wykorzystamy dary dane nam przez los, może być pozytywna albo negatywna. Zapowiada ona zmiany i bardzo szybkie, nagłe wydarzenia. Możesz czuć się przy tej karcie tak, jakby w twoje życie wkroczyła trąba powietrzna. Jedno wydarzenie może odwrócić twoje życie do góry nogami. Ważne, żebyś potrafił wyjść z wszystkiego z podniesioną głową. Karta ta każe pamiętać, że nawet jeżeli wszystko wymyka nam się z rąk i wydaje nam się, że już nic nie jest normalnie, za moment nasze życie wpadnie na właściwe tory. Osoby spod znaku tej gwiazdy bywają zmienne, ale za to potrafią bardzo szybko podejmować trafne decyzje.

Reklama

Praca

Czasem może ci się wydawać, ze zataczasz błędne koła. Cały czas borykasz się z jakimś problemem, który mimo podsumowania wraca do ciebie z uporem maniaka. Pamiętaj, ze w takich chwilach najlepiej odpuścić, żeby pewne rzeczy po prostu rozwiązały się same. Z losem nie wygrasz, ale jeżeli nauczysz się mu ufać, okaże się, że wyprowadza cię na naprawdę szerokie wody. W pracy możesz w równym stopniu liczyć na awans, jak na degradację. Zależy w jakim stopniu będziesz potrafił się skupić na wykonywanych zadaniach. Nie miej złudzeń, że ktoś ci pomoże. W walce z ważnymi zadaniami będziesz sam. Ale potem tylko sobie będziesz mógł zawdzięczać zwycięstwo. Jeżeli posiadasz własną firmę, wokół ciebie będzie działo się bardzo dużo. Z jednej strony zyski będą bardzo zmienne, ale z drugiej możesz liczyć na nowe znajomości, które przydadzą siew przyszłości. Szukając pracy zdaj się na swoją intuicję. Miejsca i osoby, które w pierwszym momencie wydadzą ci się nie do końca normalne, po prostu takie będą. Unikaj wszystkiego, na co twój organizm reaguje niechęcią. Nawet, gdybyś na to wymarzone zajęcie miał poczekać nieco dłużej.

Miłość

Zmienność emocji będzie charakteryzowała ten rok. Możesz liczyć na pozytywne rozwiązanie sytuacji, ale możesz też niespodziewanie zakończyć związek, który już od dłuższego czasu się nie układa. Osoby w stałych relacjach będą teraz podejmowały taką właśnie decyzje. Jeżeli coś wcześniej sypało się i kruszyło, teraz pozostaną z tego jedynie zgliszcza. A ty mocno ruszysz do przodu. Decyzje o rozstaniach będą przychodziły ci znacznie łatwiej niż w innym czasie. Chociaż nic nie zrobisz pochopnie. To będzie sprawa, nad którą myślisz już od dłuższego czasu. Z drugiej strony partnerstwa, które mogły rozstać się kilka miesięcy wcześniej, wpadną na siebie niespodziewanie i z tego spotkania może wyniknąć nowa jakość miłości. Warto będzie zainwestować trochę czasu w naprawianie tego, co wcześniej zostało zburzone. W każdym razie twoje plany nie do końca będą wyglądały tak, jak sobie zamarzysz. Osoby samotne mogą liczyć na łut szczęścia. Jak zmiany to zmiany. Już samotność nie będzie wam dokuczała. Znajdziesz swoje szczęście w zupełnie  niespodziewanych okolicznościach. Otwórz się na nowe możliwości i czekaj z wyciągniętymi rękoma.

Zdrowie

W tym roku zdrowie będzie ci w większości czasu dopisywało. Zadbaj tylko nieco o swoją kondycję i zdrowa dietę, a na pewno organizm odwdzięczy się z nawiązką. Na początku roku nie unikniesz jednak bliższego kontaktu ze służbą zdrowia. Wszelkie infekcje i grypy staraj się wyleżeć, bo powikłania mogą ci gorzej doskwierać niż same choroby. Zdarzające się od czasu do czasu nadmiary energii postaraj się konstruktywnie wykorzystać.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | panna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje