Wyjątkowy czas. Co przyniesie grudniowy nów Księżyca w Strzelcu?

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżyc w grudniu dostarczy nam wielu emocji. Pierwsze jego silne działanie odczujemy już w nowiu, 13 grudnia. Obecność w tym czasie znaku zodiaku, jakim jest Strzelec oraz bliskość planety Mars, sprawią, że będzie to idealny czas na manifestacje. Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowiu w Strzelcu?

Księżyc w nowiu przyniesie wiele zaskoczeń
Księżyc w nowiu przyniesie wiele zaskoczeń 123RF/PICSEL

Kiedy nów Księżyca w Strzelcu? Lepiej się przygotuj

Nów księżyca w grudniu czeka nas 13 grudnia, a dokładnie o godzinie 00:32 uzyska moment kulminacyjny, po którym już będzie tylko rosnąć. Nów w astrologii zawsze jest początkiem, czymś, co możemy wykorzystać do zmiany wytyczonej dotąd ścieżki.

Strzelce kochają podróże, nowości, pragną ekscytacji. Dlatego też energia Strzelca jeszcze doda sił nowiu, który odpowiada za nowe początki.

Będziemy głodni wyzwań i zmian, które mogą przełożyć się na dobre rozpoczęcie przyszłego, 2024 roku. Dodatkowo w Strzelcu przez cały miesiąc gości Mars, a więc planeta wojny.

Mars dodaje nam determinacji, zawzięcia i chęci walki o swoje cele i o samych siebie. Czy może być jeszcze lepsza okazja do zawalczenia o swoje marzenia, niż grudniowy nów?

Realizuj, działaj. Nów i jego energia

Nów Księżyca w Strzelcu
Nów Księżyca w Strzelcu123RF/PICSEL

Nów w Strzelcu to ruch i działanie, ale także intensywna manifestacja tego, o czym pragniemy. Przyciąganie myślami do siebie rzeczy lub sytuacji, o których marzymy od dawna, będzie wsparte przez nów, Strzelca i Marsa.

To właśnie teraz możesz sięgnąć po to, co jest ci pisane. Aby podnieść swoje wibracje w grudniu, szukaj radości, próbuj nowych rzeczy, a wtedy Twoje pragnienia mają większą szansę na zmaterializowanie się

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas