Reklama

Reklama

Andrzejkowy horoskop

Andrzejki to magiczny czas, szczególnie dla osób samotnych. Wróżby skupiają się w tym czasie szczególnie na sprawach miłości, niewielu zdaje sobie sprawę, że w tym czasie możemy przyciągnąć w nasze życie miłość, albo uwolnić od starych zależności sercowych.

Wystarczy, że wykonamy odpowiedni rytuał. Rytuały, które przygotowaliśmy na tę czarodziejską porę, są dostosowane do twojego znaku zodiaku. Przeczytaj i znajdź swoją drogę do szczęścia.

Reklama

Baran (21.03 - 19. 04)

Drogi baranie to dla ciebie dość szczególny dzień. Do tej pory twoje życie uczuciowe nie układało się dobrze, związki szły w niwecz, relacje kończyły się nie wiadomo z jakich powodów. Nie musi tak być nadal. Dzisiaj możesz wiele zmienić. Wystarczy, że odprawisz odpowiedni rytuał.

Postaraj się o długą, czerwoną świecę. Przygotuj gwóźdź, olejek różany i niewielka kartkę. Wypisz na świecy gwoździem swoje imię i datę urodzenia. Świeca powinna być prosta, namaść ją swoim różanym olejkiem. Twoją godziną rozpoczęcia czarów będzie 17.45 w andrzejkowy wieczór. Znajdź ustronne miejsce, gdzie nikt ci nie będzie przeszkadzał.

Skoncentruj się i wypisz na kartce wszystko, czego oczekujesz od związku: bezpieczeństwa, szacunku... niech to będą te cechy, których brakowało w dotychczasowych relacjach. Zapal świecę i w jej płomieniu spal swoje marzenia o miłości. Powinna się ona wypalić do końca. Resztki należy zebrać i zakopać w pobliżu domu. W ciągu roku powinny się spełnić twoje życzenia.

Byk (20.04 - 22. 05)

Masz często poczucie, że nie możesz wejść w pozytywną relację albo do reszty oddać się tej, w której aktualnie jesteś. W twojej przeszłości istnieje coś, o czym nie możesz zapomnieć. Niestety, musisz pozbyć się tych starych energii.

Najlepszą porą dla twoich czarów będzie czas tuż po zachodzie Słońca. Przygotuj sobie oczyszczające kadzidło z białej szałwii bądź o zapachu jałowca, czarną albo fioletową świecę, powinna być ona prosta, olejek o ulubionym, lecz mocnym zapachu, czarną nitkę. Świecę namaść olejkiem wyobrażając sobie to wszystko, czego chcesz się pozbyć. Tym sposobem przekażesz świecy swoją osobistą energię.

Okadź pomieszczenie w którym się znajdujesz, również wyobrażając sobie, że wszystko to, co jest złe umyka z twojego życia. Zapal świecę głośno wymawiając intencję: niech zniknie to, co mnie wiąże i niszczy. Powtórz te słowa trzykrotnie. Teraz zawiąż na niej czarną nitkę, supłając trzy węzły i wyobrażając sobie, jak pozbywasz się z każdym węzłem kolejnych kłopotów. Świeca powinna wypalić się do końca, resztki należy zakopać daleko od domu.

Bliźnięta (23.05 - 21. 06)


Masz już dość swojej samotności? Postaraj się dzisiaj zaczarować swoją bliźniaczą rzeczywistość. Twoim sposobem na miłość będzie stworzenie talizmanu, który nosząc przy sobie spowoduje, że przyciągniesz w swoje życie odpowiedniego partnera. Postaraj się wcześniej o kawałek drewienka wielkości kilku centymetrów. Może to być też kamień, który podczas spaceru wpadnie ci w oko.

Przygotuj również dwie świece, jedną w kolorze różowym, drugą w czerwonym. Przygotuj olejek różany i twoje ulubione kadzidło. Koniecznie przed wykonaniem rytuału weź kąpiel, by oczyścić swoją aurę. Po kąpieli zapal kadzidło. Niech ogarnie cię jego zapach. Na przygotowanym drewienku albo kamyku narysuj dwa serca, jedno powinno nachodzić na drugie.

W jedno wpisz runę Berkano w drugie Mannaz - wszystko otocz kręgiem. Talizman noś przy sobie do spełnienia marzeń o prawdziwej miłości. Jeżeli spotkasz swoją drugą połówkę, wyrzuć amulet do płynącej wody.

Rak (22.06 - 22.07)

Jeżeli twoje serce kochany raku zostało złamane, a ty nie bardzo potrafisz pozbierać się po tym wszystkim, możesz zastosować odpowiedni czar. Przygotuj sobie coś, co przypomina ci poprzedni związek, może to być zdjęcie, podarunek. Niech to będzie coś, co możesz zniszczyć, wyrzucić. Przygotuj łyżeczkę melisy i nasiona jabłka, białą świecę, długą, prostą, stołową.

Tuż po wschodzie słońca zapal świecę wyobrażając sobie, jak oblewa ją słoneczne światło. Wypowiedź słowa: "Magiczne słońce, które mnie wzmacniasz, obdarz mnie swoją mocą  i przynieś mi właściwy dla mnie spokój". Teraz zaparz ziele melisy i postaw szklankę na parapecie. Niech postoi tam około godziny. Wypij napar mówiąc: "Zioła słodkości, które uśmierzają ból, proszę was teraz, usuńcie mój smutek. Przynieście mi znów spokój i radość i wszelaką słodycz miłości".

Dowiedz się więcej na temat: wróżby | Andrzejkowe wróżby | wosk | lanie wosku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje