Reklama

Reklama

Czy opętany może być tylko człowiek?

​Z opętaniem mamy do czynienia w momencie, gdy duch pozbawiony ciała przejmuje kontrolę nad umysłem i ciałem osoby żyjącej lub gdy na tę osobę mają wpływ jakieś negatywne energie. Opętanie zawsze prowadzi do poważnych zmian osobowości.

Co najciekawsze, zmiany te mogą nastąpić zaledwie w ciągu jednej nocy. Jak się okazuje, opętaniu może ulec nie tytko człowiek, ale i dom. Najczęściej taki, w którym wydarzyła się jakaś tragedia: ktoś popełnił samobójstwo, dokonano tu morderstwa etc.

Jak wynika z moich doświadczeń, duchy przeważnie wyznaczają  sobie konkretny cel. W przypadku opętania człowieka może to być zesłanie na niego bezsenności, doprowadzenia do skłócania z rodziną, zazdrość czy zawiść. Jeżeli chodzi o duchy nawiedzające domy, są one zagubione i błądzące.

Reklama

Czegoś nie dopełniły za życia i chcą to zrobić po śmierci. Są dwie metody wypędzenia ducha: modlitwa o spokój jego duszy albo odprawienie egzorcyzmów. Bardzo istotną sprawą, jak się okazuje, jest również zbadanie, czy nawiedzony dom nie jest wybudowany np. na cieku wodnym, promieniującym złą energią.

Autor: Larysa Gołyńska

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: Opętanie | opętany | energia ludzka | duchy | złe duchy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy