Reklama

Reklama

Horoskop miłosny na Walentynki 2013

Walentynki - święto zakochanych obchodzone 14 lutego, w odróżnieniu od Andrzejek, kiedy to samotne panny proszą św. Andrzeja o pomoc w znalezieniu odpowiedniego partnera, jest głównie świętem osób, które mają już swojego partnera i chcą pogłębić więź pomiędzy sobą a ukochaną osobą, a nawet niebawem zalegalizować związek.

Baran (21.03 - 19. 04)

Karty mówią: zapomnij o wszystkim , co było złe , śmiało podejmuj strategiczne decyzje i startuj odważnie!

Dla Byków to czas zakończeń, warto zatem bez żalu uciąć sercowe wątki, które przypominają przydługi i nudny serial. Dla samotnych otworzą się nowe szanse. Zawarte teraz liczne znajomości coś, w Tobie zmienią może odkryjesz inną prawdę o miłości. Może w najbliższym czasie, spośród znajomych wyłoni się ktoś do którego mocniej zabije Twoje serce. To również dobry czas na rozpoczęcie czegoś, co do tej pory było tylko pobożnym życzeniem.  Baranki starające się o potomstwo mogą  być miło zaskoczone niebawem.

Byk (20.04 - 22. 05)

Nie wahajcie się i nie filozofujcie, po prostu uwierzcie w miłość od pierwszego wejrzenia.

Reklama

Niektóre Byczki poznają swoją drugą połówkę w czasie wojaży zagranicznych lub służbowych. Niewykluczone, że trzeba będzie zostawić serce w innym kraju, ale odległość nie przeszkodzi tej miłości. Dla tych, których serca są zajęte, to dobry czas, aby przyjąć pierścionek zaręczynowy, zamieszkać wspólnie coś sobie obiecać. Warto teraz Bykom snuć marzenia, bo wiele z nich ma szansę się spełnić. Namiętność będzie silą sprawczą wszystkiego, co robisz.

Bliźnięta (23.05 - 21. 06)

Niezależnie od tego, czy jesteś samotna, czy nie, poczujesz potrzebę przelotnego flirtu.

Twoje życie uczuciowe teraz zdecydowanie się ożywi. Luty zachęca do kontaktów międzyludzkich, pozwól sobie na miły flirt, który sprawi, że poczujesz się atrakcyjny Bliźniaku. Niewykluczone, że w końcu rozwinie się z niego coś poważniejszego, ale czy pisany Wam jest ciąg dalszy, wyjaśni się w przeciągu kilku miesięcy. Jeśli jesteś w związku, który nie daje Ci satysfakcji, masz  teraz możliwość, by wyswobodzić się z tego układu. Pamiętaj, że prawa fizyki nie pozwalają istnieć w próżni, więc wkrótce przyciągniesz do siebie kogoś atrakcyjnego.

Rak (22.06 - 22.07)

Raczki możecie zaufać swojemu sercu.

Intuicja, rozsądek i szczere pragnienie dawania oraz brania miłości zaprowadzą Was dokładnie tam, gdzie chcecie. Nowe znajomości posypią się jak z rękawa i mogą przeradzać się w związki, które zaczną się od silnego zmysłowego przyciągania. Wprawdzie nie ufasz temu, co dzieje się zbyt nagle, tym razem jednak daj się ponieść uczuciom. Podczas rozmowy z partnerem, padną słowa, które oboje dawno powinniście usłyszeć. Raki, które spotkały już swoją polówkę, będą teraz podejmować decyzje o wspólnym zamieszkaniu lub o zawarciu związki małżeńskiego.

Lew (23.07 - 23.08)

Lewki, Wasza intuicja nie będzie teraz wyjątkowo czujna, dlatego może lepiej zrezygnować z czegoś niepewnego niż później lizać rany.

Trudnych decyzji nie da się odkładać w nieskończoność. Pary, których kryzys dał się we znaki, właśnie teraz będą podejmowały decyzje, czy w dalszą drogę iść razem czy osobno. Do nowo poznanych osób nie wpadaj w euforię. Zanim stracisz dla kogoś głowę, sprawdź, czy aby na pewno jest wolny czy wolna. Pamiętaj czasami niedomówienia wygodne są tylko dla jednej strony. Związki Lwów mających się ku sobie od pewnego czasu zacisną się.

Panna (24.08 - 22.09)

Kto nie podejmuje gry z losem, nie ma szans na wygraną...

W sercowych sprawach przyspieszenie, zimowe niebo wprawi Cię w romantyczny nastrój. Nic dziwnego, ze platoniczne dotąd  związki ukażą swą zmysłową stronę. Panny uczuciowo ustabilizowane odkryją na nowo uroki bycia we dwoje i to w niezwykłej harmonii. Może właśnie teraz staniesz się posiadaczką  pierścionka zaręczynowego  lub dowiesz się, że zostaniesz mama. Związki, które miały za sobą zakręty, powinny odbudować szczęście.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje