Reklama

Reklama

Horoskop miłosny na Walentynki 2013

Walentynki - święto zakochanych obchodzone 14 lutego, w odróżnieniu od Andrzejek, kiedy to samotne panny proszą św. Andrzeja o pomoc w znalezieniu odpowiedniego partnera, jest głównie świętem osób, które mają już swojego partnera i chcą pogłębić więź pomiędzy sobą a ukochaną osobą, a nawet niebawem zalegalizować związek.

Baran (21.03 - 19. 04)

Karty mówią: zapomnij o wszystkim , co było złe , śmiało podejmuj strategiczne decyzje i startuj odważnie!

Dla Byków to czas zakończeń, warto zatem bez żalu uciąć sercowe wątki, które przypominają przydługi i nudny serial. Dla samotnych otworzą się nowe szanse. Zawarte teraz liczne znajomości coś, w Tobie zmienią może odkryjesz inną prawdę o miłości. Może w najbliższym czasie, spośród znajomych wyłoni się ktoś do którego mocniej zabije Twoje serce. To również dobry czas na rozpoczęcie czegoś, co do tej pory było tylko pobożnym życzeniem.  Baranki starające się o potomstwo mogą  być miło zaskoczone niebawem.

Byk (20.04 - 22. 05)

Nie wahajcie się i nie filozofujcie, po prostu uwierzcie w miłość od pierwszego wejrzenia.

Niektóre Byczki poznają swoją drugą połówkę w czasie wojaży zagranicznych lub służbowych. Niewykluczone, że trzeba będzie zostawić serce w innym kraju, ale odległość nie przeszkodzi tej miłości. Dla tych, których serca są zajęte, to dobry czas, aby przyjąć pierścionek zaręczynowy, zamieszkać wspólnie coś sobie obiecać. Warto teraz Bykom snuć marzenia, bo wiele z nich ma szansę się spełnić. Namiętność będzie silą sprawczą wszystkiego, co robisz.

Reklama

Bliźnięta (23.05 - 21. 06)

Niezależnie od tego, czy jesteś samotna, czy nie, poczujesz potrzebę przelotnego flirtu.

Twoje życie uczuciowe teraz zdecydowanie się ożywi. Luty zachęca do kontaktów międzyludzkich, pozwól sobie na miły flirt, który sprawi, że poczujesz się atrakcyjny Bliźniaku. Niewykluczone, że w końcu rozwinie się z niego coś poważniejszego, ale czy pisany Wam jest ciąg dalszy, wyjaśni się w przeciągu kilku miesięcy. Jeśli jesteś w związku, który nie daje Ci satysfakcji, masz  teraz możliwość, by wyswobodzić się z tego układu. Pamiętaj, że prawa fizyki nie pozwalają istnieć w próżni, więc wkrótce przyciągniesz do siebie kogoś atrakcyjnego.

Rak (22.06 - 22.07)

Raczki możecie zaufać swojemu sercu.

Intuicja, rozsądek i szczere pragnienie dawania oraz brania miłości zaprowadzą Was dokładnie tam, gdzie chcecie. Nowe znajomości posypią się jak z rękawa i mogą przeradzać się w związki, które zaczną się od silnego zmysłowego przyciągania. Wprawdzie nie ufasz temu, co dzieje się zbyt nagle, tym razem jednak daj się ponieść uczuciom. Podczas rozmowy z partnerem, padną słowa, które oboje dawno powinniście usłyszeć. Raki, które spotkały już swoją polówkę, będą teraz podejmować decyzje o wspólnym zamieszkaniu lub o zawarciu związki małżeńskiego.

Lew (23.07 - 23.08)

Lewki, Wasza intuicja nie będzie teraz wyjątkowo czujna, dlatego może lepiej zrezygnować z czegoś niepewnego niż później lizać rany.

Trudnych decyzji nie da się odkładać w nieskończoność. Pary, których kryzys dał się we znaki, właśnie teraz będą podejmowały decyzje, czy w dalszą drogę iść razem czy osobno. Do nowo poznanych osób nie wpadaj w euforię. Zanim stracisz dla kogoś głowę, sprawdź, czy aby na pewno jest wolny czy wolna. Pamiętaj czasami niedomówienia wygodne są tylko dla jednej strony. Związki Lwów mających się ku sobie od pewnego czasu zacisną się.

Panna (24.08 - 22.09)

Kto nie podejmuje gry z losem, nie ma szans na wygraną...

W sercowych sprawach przyspieszenie, zimowe niebo wprawi Cię w romantyczny nastrój. Nic dziwnego, ze platoniczne dotąd  związki ukażą swą zmysłową stronę. Panny uczuciowo ustabilizowane odkryją na nowo uroki bycia we dwoje i to w niezwykłej harmonii. Może właśnie teraz staniesz się posiadaczką  pierścionka zaręczynowego  lub dowiesz się, że zostaniesz mama. Związki, które miały za sobą zakręty, powinny odbudować szczęście.

Waga (23.09 - 22.10)

Nikt dokładnie nie wie, kiedy miłość zapuka do Twojego serca.

Jeśli jesteś samotną Wagą, pilnie obserwuj osoby, które już znasz i lubisz. Serce potrafi nagle przełączyć się na inną falę i zacznie miedzy Wami iskrzyć. Nie omijaj spotkań klasowych bo może się okazać, że nie pozorny chłopak  wyrósł na przystojnego i jakimś cudem wolnego faceta. Dla zajętych też dobre perspektywy, więź miedzy Wami będzie silniejsza im więcej będziecie rozmawiać ze sobą, wspólnie rozwiązywać problemy, dzielić się emocjami.

Skorpion (23.10 - 21.11)

Twoją mocną stroną okaże się bystrość, namiętność, towarzyskie usposobienie.

Namiętna Wasza natura domaga się większych emocji, ale miłość nie powinna być ślepa. Gdy zakochasz się w kimś niezbyt odpowiednim, zauważą to wszyscy oprócz Ciebie. W sercach Skorpionów zaczną panować tropikalne temperatury. Pewność siebie, podkreślona swobodą bycia i humorem spowoduje, że wiele miłosnych strzał będzie wycelowanych w Twoją stronę. Łatwo zapłoniesz namiętnym uczuciem.

Strzelec (22 11 - 21. 12)

Miłość stoi u twoich drzwi, nie każ jej zbyt długo czekać.

Spodziewaj się, że teraz będziecie prowadzić spokojne życie domatora, co nie znaczy wcale, że dni upłyną Wam bez żadnych atrakcji. Jeżeli jesteś w długotrwałym związku, także możesz liczyć na nawrót gorących uczuć i namiętności. Będziesz myśleć o przyszłości, snuć plany na wakacje, naradzać się z rodziną. Nie chowaj urazy do partnera. Łatwiej człowiekowi zbudować mur, niż go potem zburzyć. Jeśli coś Ci się u partnera nie podoba,  powiedz to głośno, jakkolwiek tonem zachęcającym do dyskusji. Strzelce spotkają kogoś z przeszłości i  ona ożywi w Tobie dawno zapomniane uczucia.

Koziorożec (22.12 - 19. 01)

Idź za głosem serca, zawierz przeczuciom.

Samotne Koziorożce, przestaną się w końcu mijać niczym statki we mgle i ujrzą światełko wskazujące, gdzie jest dobra przystań. Masz za sobą rozczarowanie? Wspomnienie o nim wyrzuć, wyjdź do ludzi, rozejrzyj się. Jest mnóstwo osób, a wśród nich z pewnością ten Tobie przeznaczony lub ta Tobie przeznaczona. Śmiało zaznaczaj swoją obecność, ktoś poruszy czułą strunę w Twoim sercu. Zima jest to dobry czas na rozpoczęcie nowej, romantycznej znajomości, pierwszą randkę lub ujawnienie swoich uczuć. Nawiążesz znajomość, która na początku okaże się irytująca. Szalone zachowanie tej osoby ma za zadanie przyciągnąć Twoją uwagę.

Wodnik (20. 01 - 18. 02)

Realne, ale nieosiągalne cele przybliżą się do Ciebie.

Postępuj według zasady, szukajcie a znajdziecie. Tyle, że szukaj naprawdę. Czasem bowiem za pragnieniem uczuć kryje się lęk przed bliskością. Wyrzuć z serca dawne miłosne zawody, a z głowy kompleksy, w większości zapewne urojone. Pomogą Ci w tym Twoja otwartość, optymizm i wiara w siebie. Możesz być pewny Wodniku, że kiedy poczujesz się gotowy na spotkanie z miłością, spotkasz ją. Jeśli kochałeś się w kimś bez wzajemności, nie zdziw się, jeśli obiekt Twych uczuć nagle zmieni front.

Ryby (19.02 - 20.03)

Czas na deklaracje uczuciowe lub zawarcie związku małżeńskiego.

Jeśli jesteś samotną Rybką, karty mówią, że niedługo to się zmieni. W Twoją stronę nadpływa ktoś bardzo interesujący. Złów go lub pozwól się złowić. To właśnie teraz powinno spełnić się Twoje marzenie o docelowym partnerze. W stałych związkach także się ociepli może dojść do oświadczyn, realnych decyzjach o potomstwie. Poprawi się sytuacja materialna, a więc pojawi się szansa na wyjazd rodzinny, ciekawsze życie towarzyskie. Rybki przestaniecie żyć w rozterce i pozwolisz aby druga połówka Cię odnalazła.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Walentynki | horoskop walentynkowy | miłosny horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy