Reklama

Reklama

Horoskop na grudzień

Sprawdź, co czeka cię w grudniu!

Baran 21 marca – 20 kwietnia

Miłość i seks Miesiąc pod znakiem harmonii, zrozumienia. Doskwiera ci samotność? Skorzystaj z okazji, którą podsunie los, bo zawsze warto dać sobie szansę.

Praca i pieniądze Zdziałasz cuda. Będą świetne efekty i finanse, ale nie daj się wmanewrować w pracę za kogoś.

Rodzina i przyjaciele Przed świętami energicznie weźmiecie się do przygotowań. Wspaniała atmosfera będzie zasługą nowatorskiego podejścia do prac domowych, listy gości i sposobu świętowania.

Twój facet Chce postawić na swoim i wierzy, że robi to dla waszego dobra. Nie podoba ci się to? Spokojnie wyłóż swoje argumenty.

Reklama

Byk 21 kwietnia – 20 maja

Miłość i seks Spokój, czułość i zrozumienie - tego ci potrzeba i to dostaniesz. Singielce spodoba się ktoś o podobnym temperamencie i poglądach.

Praca i pieniądze Nie dasz sobie w kaszę dmuchać. Zadbasz o swoje sprawy - pomoże znajomość, zawarta podczas imprezy.

Rodzina i przyjaciele Święta wprawią cię w supernastrój! Bliscy sprawią miłe niespodzianki. Przygotowania też będą źródłem radości - nie przemęczysz się, stosując nowe przepisy i pomysły.

Twój facet Pomaga i doradza także tam, gdzie nikt o to nie prosi. Podkreśl, jak bardzo jego zaangażowanie jest potrzebne w domu.

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks Przekonasz partnera do swoich planów, a on okaże się czułym kochankiem i dobrym organizatorem. Wróci miły czas bliskości i romantyzmu.

Praca i pieniądze Mądre działanie przysporzy ci uznania. Po świętach dostaniesz to, o co zabiegałaś.

Rodzina i przyjaciele Praca zajmie sporo czasu, ale na dom go wystarczy. Boże Narodzenie spędzisz w fantastycznym humorze. Trudną sprawę zobaczysz we właściwym świetle.

Twój facet Porzuci puste rozważania na rzecz przyziemnej, ale skutecznej, dającej efekty pracy. Będziesz mile zaskoczona.

Rak 23 czerwca – 22 lipca

Miłość i seks Uciekniecie od nudy i standardowych zachowań. Luźny związek niejednej singielki się zacieśni albo odezwie się ktoś z przeszłości. Bądź rozsądna.

Praca i pieniądze Przewidywalność wydarzeń i drobne sukcesy w pełni cię ucieszą. Po świętach początkowo nie wszystko pójdzie po twojej myśli. Wypełniaj swoje obowiązki i przeczekaj.

Rodzina i przyjaciele Święta huczne, barwne i bogate! Spotkasz się z zasłużonym podziwem i uznaniem. Sama też nie skąp pochwał.

Twój facet Jest niemiły, zły bez powodu? Spokojnie domagaj się wyjaśnień. Wygada się, wyżali i atmosfera się poprawi.

Lew 23 lipca – 23 sierpnia

Miłość i seks Nie wypominaj przeszłości, a ułoży się wam o wiele lepiej. Poświęcicie sobie więcej czasu. Singielka kupując prezenty może trafić na księcia z bajki.

Praca i pieniądze Twoje sprawy są na dobrej drodze, to czas sukcesów! Dokończ pilne zadania przed świętami.

Rodzina i przyjaciele Spełnisz parę marzeń bliskich i przyjaciół. Boże Narodzenie, ciepłe i spokojne. Po świętach nagłe wydarzenia będą wymagać twojej uwagi i działania.

Twój facet Za dużo wziął na swoje barki i nie wie, jak z tego wybrnąć. Delikatnie podrzuć mu parę pomysłów lub zaproponuj pomoc.

Panna 24 sierpnia - 23 września

Miłość i seks Będziecie naprawdę blisko, padną miłe komplementy i poważne wyznania. Singielka nie da się złapać na pochwały i umizgi, słusznie oczekując czynów.

Praca i pieniądze Sprawy zawodowe nie będą zbyt absorbujące. Finanse mogą się poprawić dzięki nietypowemu zleceniu. Szukasz pracy? Trafisz na bardzo dobrą ofertę!

Rodzina i przyjaciele W świątecznej atmosferze odnowisz stare znajomości, co może przynieść dobre efekty... zawodowe.

Twój facet Przedstawi ci propozycję, wymagającą wysiłku i siły woli. Nie odrzucaj jej, gra może być warta świeczki.

Waga 24 września – 23 października

Miłość i seks Sprawy, które do tej pory się nieco komplikowały, przybiorą szczęśliwy obrót. Singielka ma szansę dokonac dobrego wyboru i... trafić w czułe ramiona!

Praca i pieniądze Sprawy materialne nie będą cię zaprzątać. Dzięki decyzjom sprzed miesiąca teraz możesz spokojnie pracować.

Rodzina i przyjaciele Otrzymasz wiele zaproszeń, ale uwaga - warto pójść także tam, gdzie nie zapowiada się nic ciekawego. Boże Narodzenie spędzisz radośnie, to udany czas dla rodziny.

Twój facet Dopisze mu zdrowie i humor, wniesie ożywienie do każdego grona, w którym się znajdziecie. Nie będziesz się nudzić!

Skorpion 24 października – 22 listopada

Miłość i seks Na mocne wrażenia mogą liczyć i pary z bardzo długim stażem, i single.

Praca i pieniądze Poprawi się sytuacja w firmie lub nadarzy się okazja zmiany pracy na lepszą. Dzięki zbiegom okoliczności osiągniesz więcej, niż zyskałaś wytrwałą pracą.

Rodzina i przyjaciele Ktoś bardzo bliski spełni w święta daną ci kiedyś obietnicę. Będziesz szczęśliwa! Poznasz ludzi, którzy z czasem staną się dla ciebie bardzo ważni. W domu świetna aura.

Twój facet Swoje słabości zamieni w mocne punkty. To, o co dotąd bezskutecznie prosiłaś, nagle zechce wprowadzić w życie.

Strzelec 23 listopada – 21 grudnia

Miłość i seks Warto rozmawiać o pragnieniach! W stałych związkach więcej czułości i okazywania uczuć. Kiełkujące relacje rozwijają się w dobrym kierunku, a niejedna singielka może dostać pod choinkę pierścionek zaręczynowy!

Praca i pieniądze Ktoś zwróci dług, trafi się intratne zlecenie, a może wygrana na loterii? W pracy możliwe zasadnicze zmiany, które wyjdą ci na zdrowie.

Rodzina i przyjaciele Wiele ciekawych i ważnych spotkań. Nie żałuj czasu na odpoczynek, leniuchowanie i atrakcje towarzyskie. Przekonasz się, że marzenia się spełniają, jeśli wiesz, czego chcesz i trochę pomożesz losowi.

Twój facet Wzniesie się na wyżyny swoich możliwości! Będzie cudownym kompanem, pomysłowym kochankiem, opoką dla ciebie i przykładnym tatą dla dzieci.

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Miłość i seks Każdemu to o czym marzy! Stęsknione za mocnymi wrażeniami zostaną mile zaskoczone przez partnera. Oczekujesz stabilizacji? Już od świąt to realne!

Praca i pieniądze Zaradność, pomysłowość i gotowość do działania wykorzystasz w dobrej sprawie. Po świętach skup się na sprawach materialnych i pracy. Naprawdę warto!

Rodzina i przyjaciele Święta spędzisz w nietypowy sposób, który bardzo przypadnie ci do gustu. W domu świetna atmosfera.

Twój facet Jest teraz rozważniejszy i ostrożniejszy niż ty i dmucha na zimne, ale da się namówić na nietypową eskapadę.

Wodnik 21 stycznia – 18 lutego

Miłość i seks W udanych związkach gorętsza atmosfera! Ułożą się też nawet trudne relacje, a singielki mają szansę zakończyć rok przemiłym akcentem!

Praca i pieniądze Praca będzie cię mniej absorbować. Finanse lepsze, a szef nieoczekiwanie poprze twój pomysł i pochwali!

Rodzina i przyjaciele Świąteczne przygotowania obfitują w miłe akcenty. Optymistycznie podejdziesz do nieoczekiwanych trudności i z pomocą bliskich je pokonasz.

Twój facet Skupi się na życiu rodzinnym, ale nie zaniedba wykorzystania okazji, jaką podsunie mu życie zawodowe.

Ryby 19 lutego – 20 marca

Miłość i seks Choć macie dla siebie niewiele czasu, potraficie go w pełni wykorzystać. Bliskie relacje singielki staną się bardziej korzystne i emocjonujące.

Praca i pieniądze Praca wymaga sporo uwagi i czasu. To się opłaci, choć kupony od wysiłku odetniesz w przyszłym roku.

Rodzina i przyjaciele Przemiłe przeżycia na długo naładują ci akumulatory. Nagła zmiana sytuacji w dalszej rodzinie zmusi cię do działania, na które nie jesteś gotowa. Spokojnie, dasz radę!

Twój facet Los podrzuci mu dobrą okazję do zadbania o swoje i wasze sprawy. Dzięki jego zdecydowaniu i odwadze dużo zyskacie!Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje