Reklama

Horoskop na marzec

Sprawdź, co czeka cię w marcu!

Ryby 21 LUTEGO – 20 MARCA

JAKA JESTEŚ? Często działasz pod wpływem emocji, impulsu, kierujesz się intuicją. Masz w sobie dużo wrażliwości i ciepła, jednak trzeba się czasem napracować, by to z ciebie wyciągnąć. W kontaktach z innymi jesteś bardzo wymagająca. Stawiasz wysoko poprzeczkę, dlatego przyjaźń z tobą nie należy do najłatwiejszych. Jednak jak już komuś zaufasz, to stajesz się wierną przyjaciółką, na którą można liczyć o każdej porze dnia i nocy. W związku z mężczyzną jesteś równie wymagająca. Dajesz z siebie wiele, ale też dużo oczekujesz od partnera.

Reklama

CO CIĘ CZEKA? Zaczniesz poważnie się zastanawiać nad pewnymi zmianami w swoim życiu. Niektóre sprawy, które dotąd odkładałaś na później, teraz staną się dla ciebie ważne i zechcesz je zakończyć. Być może zdecydujesz, że pora na przeprowadzkę lub zmianę pracy. Jednego możesz być pewna: gwiazdy masz po swojej stronie. Możesz działać.

UCZUCIA: Twoje relacje z partnerem ostatnio nie są najlepsze. Zastanów się dlaczego. Być może za wiele oczekujesz, a w niektórych sprawach jesteś zbyt radykalna? Daj sobie przyzwolenie na popełnianie błędów i przyznaj, że twój partner ma o co się na ciebie boczyć. Kochasz go, więc zrób pierwszy krok.

PRACA: Poczujesz przypływ sił. Twoje plany zawodowe znowu wyjdą na pierwszy plan, pozwolisz swojej ambicji piąć się w górę. Wiesz, dokąd chcesz zajść i jak tego dokonać. A teraz możesz wiele zdziałać. Szef patrzy na ciebie przychylnie i układ planet też! Zapowiada się przypływ gotówki.

Baran 21 MARCA – 20 KWIETNIA

ŻYCIE PRYWATNE: Ostatnio zapomniałaś o tym, co naprawdę ważne. Otoczyłaś się osobami, które angażują cię w wiele swoich spraw, a chyba niewiele dają z siebie... Zastanów się, czy warto odsuwać się dla nich od prawdziwych przyjaciół i rodziny.

UCZUCIA: Gdybyś zechciała, mogłabyś wiele zmienić. Twoje serce nie zapomniało, co to znaczy kochać. Dopuść je do głosu. Ktoś obok czeka na ciebie już od lat. Daj mu szansę.

PRACA: Nie jesteś perfekcjonistką i dobrze o tym wiesz. Dlatego tym bardziej powinnaś teraz przyłożyć się do pracy, bo ktoś uważnie cię obserwuje...

Byk 21 KWIETNIA – 20 MAJA

ŻYCIE PRYWATNE: Jesteś prawdziwą szczęściarą. Potrafisz wszystko tak urządzić, by twoje życie rodzinne i osobiste nie cierpiało przez twoją pracę. Zasługujesz na nagrodę i... niedługo ją dostaniesz! Twoi bliscy szykują dla ciebie coś wyjątkowego. Pokaż, że jesteś zaskoczona, to ma być niespodzianka!

UCZUCIA: Będzie naprawdę wiosennie. Twój partner daje ci wszystko, czego potrzebujesz, a ty w poczuciu miłości i bezpieczeństwa rozpieszczasz go. Pełna harmonia.

PRACA: Dużo wyzwań i trudnych decyzji. Poradzisz sobie ze wszystkim, tylko zachowaj spokój.

Bliźnięta 21 MAJA – 21 CZERWCA

ŻYCIE PRYWATNE: Skupisz się na swoich dzieciach. Ich dokonania i sukcesy będą przynosiły ci wiele satysfakcji. Poczujesz, że trud wychowania bardzo się opłacił, i odczujesz dumę.

UCZUCIA: Będziesz łatwo popadać w zadumę. Nieraz wrócisz myślami do tego, co było. Jednak nie powinnaś poddawać się tej melancholii. Czasu nie cofniesz, a twój partner potrzebuje cię tu i teraz. Skup się na tym.

PRACA: Chwilami będziesz miała naprawdę dość. Coraz więcej obowiązków i wymagań. Postaraj się jednak cierpliwie to przetrzymać. Na zmianę pracy jeszcze nie czas.

Rak 22 CZERWCA – 22 LIPCA

ŻYCIE PRYWATNE: Rodzina daje ci wiele radości, praca nie pozwala się nudzić. W tym wszystkim jednak często zapominasz o swoich potrzebach. Obiecaj sobie, że choć jeden weekend w miesiącu spędzisz tak, jak zechcesz ty, a nie twoi bliscy.

UCZUCIA: Twój partner wciąż umie cię zaskoczyć! Przygotuje niespodziankę, która bardzo ci się spodoba. A cała sytuacja obudzi w tobie wiele ciepłych uczuć. To dla was naprawdę dobry czas! Wykorzystajcie go.

PRACA: Układ planet sprzyja radykalnym zmianom. Od dawna marzysz o własnym biznesie i niezależności. Teraz możesz wiele dokonać.

Lew 23 LIPCA – 23 SIERPNIA

ŻYCIE PRYWATNE: Pora zaplanować wakacje. Twoje dzieci są już na tyle dorosłe, że mogą mieć własne pomysły. Nie odrzucaj ich, tylko zastanówcie się wspólnie, jak zorganizować letni wypoczynek, żeby wszyscy byli zadowoleni. I pamiętaj o ofertach first minute! Tak ochronisz wasz wakacyjny budżet.

UCZUCIA: Zaczniesz odczuwać pewien niedosyt w swoim związku. Macie dla siebie zbyt mało czasu, a wyjście tylko we dwoje to rzadkość. Nie lubisz siedzieć z założonymi rękami, więc zaczniesz działać. Gwiazdy pomogą!

PRACA: Świetnie sobie radzisz z obowiązkami i umiesz rozwiązywać niespodziewane problemy. Szef to doceni.

Panna 24 SIERPNIA – 23 WRZEŚNIA

ŻYCIE PRYWATNE: Będziesz tryskać energią i dobrym humorem, a to przyciągnie do ciebie ludzi. Poznasz osoby, które mogą mieć wpływ na twoje dalsze życie. Gwiazdy mają tylko jedną radę: nie ufaj wszystkim od razu.

UCZUCIA: Jesteś wyrozumiałą partnerką i twój mężczyzna to docenia. Sama cenisz niezależność, więc nie rozumiesz, jak można pozbawiać jej drugiej osoby. Ale może zdarzyć się coś, co wzbudzi twoją zazdrość i obudzi czujność. Tylko niczego nie wyolbrzymiaj!

PRACA: Jesteś typem zadaniowca. Potrzebujesz jasno wytyczonych celów. Wtedy skutecznie działasz. A teraz wyzwań ci nie zabraknie. Do dzieła!

Waga 24 WRZEŚNIA – 23 PAŹDZIERNIKA

ŻYCIE PRYWATNE: Powinnaś skupić się na swojej formie i zdrowiu. Wizyta u dietetyka i dobry plan żywieniowy pomogą ci odzyskać dobre samopoczucie. A dodatkowo zadbasz o to, co je twoja rodzina. Pomyślcie też o jakiejś aktywności. Może nordic walking?

UCZUCIA: Sytuacja, której będziesz świadkiem, zrani cię. Nie duś tego w sobie, porozmawiaj z partnerem. Skrywany żal to zły towarzysz.

PRACA: Do swoich obowiązków podchodzisz z pasją, nic więc dziwnego, że szef daje ci nowe dodatkowe obowiązki. Być może pod twoje skrzydła trafi ktoś bez doświadczenia. Okażesz się świetnym nauczycielem!

Skorpion 24 PAŹDZIERNIKA – 22 LISTOPADA

ŻYCIE PRYWATNE: Szykują się zmiany. Pora na wprowadzenie słów w czyny. Dom, o którym marzysz, może być twój. Musisz tylko wykazać się większą determinacją. Nie obawiaj się takich decyzji. Fortuna jest ci przychylna.

UCZUCIA: Czas lekkich zawirowań macie już za sobą. Nowe cele zbliżą was do siebie, rozpalą dobre emocje. Spróbuj odciąć to, co ostatnio się nie układało, skup się tylko na dobrych chwilach. Warto dać sobie szansę.

PRACA: Pora, byś podjęła decyzję, co dalej. Nie ma sensu, żebyś trwała w tym miejscu, skoro jest ono dla ciebie powodem frustracji. Jesteś gotowa do nowych, poważnych wyzwań.

Strzelec 23 LISTOPADA – 21 GRUDNIA

ŻYCIE PRYWATNE: Poczujesz wiosnę! Pełna energii, radości życia i pomysłów będziesz działać. Zrobisz generalne porządki w swojej szafie i dojdziesz do wniosku, że trzeba iść na zakupy. Nowy styl, nowa fryzura, dieta. Będziesz zarażać tym duchem zmian swoich bliskich. Wszystkim to wyjdzie na dobre!

UCZUCIA: Będziesz roztaczać wokół siebie aurę kobiecej zmysłowości. Twój dobry nastrój i uśmiech przyciągną zwłaszcza mężczyzn. Twój partner to zauważy. Zadba, byś nie pragnęła pokus poza domem...

PRACA: Los będzie ci wyjątkowo sprzyjać. Jeżeli masz jakieś śmiałe plany, realizuj teraz albo nigdy.

Koziorożec 22 GRUDNIA – 20 STYCZNIA

ŻYCIE PRYWATNE: Ostatnio zapomniałaś o tym, że życie to nie tylko praca. Zadbaj, by twoje życie rodzinne i towarzyskie nie cierpiało na twoim podejściu do pracy. Kochające cię osoby potrzebują ciebie.

UCZUCIA: Twój partner cierpliwie znosi to, że nie masz dla niego zbyt wiele czasu. Ale nie przeciągaj struny! Może się zdarzyć, że wasze uczucie zgaśnie. A chyba tego nie chcesz. Teraz jest dobry moment na rozmowę.

PRACA: Jesteś w szczytowej formie. Pracujesz efektywnie i angażujesz się. Taka postawa może nie podobać się współpracownikom. Złośliwcy mogą chcieć popsuć twój wizerunek.

Wodnik 21 STYCZNIA – 19 LUTEGO

ŻYCIE PRYWATNE: Zaniedbałaś swoje życie towarzyskie. Zadzwoń do koleżanki z liceum i w końcu się spotkajcie. Zawsze dobrze się rozumiałyście. Warto powspominać dawne chwile. Dobrze wam to zrobi.

UCZUCIA: Ten czas poświęć na rozgrzewanie swojego związku. Twój cierpliwy mężczyzna spokojnie przeczekał twoje nie najlepsze nastroje, ale teraz już jego wyrozumiałość się kończy. Dopieszczaj go, przytulaj, utwierdzaj w przekonaniu, że jest wspaniały. Bo jest!

PRACA: Zawirowania za tobą. Teraz pomyśl o sobie i zaplanuj urlop. Szef podejdzie do tematu życzliwie. Zasłużyłaś na wypoczynek.


Olivia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy