Reklama

Reklama

Horoskop na marzec 2014

Miłość jest nieprzewidywalna, wraz z nadejściem wiosny wszystko może się zdarzyć! Horoskop podpowie ci jak pielęgnować szczęśliwy związek, podjąć trudne decyzje i co zrobić, by twoje sprawy układały się pomyślnie!

Baran 21 marca - 20 kwietnia

Miłość i seks. Ciesz się tym, co masz i nie goń za złudą. Nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili! W stabilnych parach spokój, cieszy cię uwaga i czułość ze strony ukochanego.

Praca i pieniądze. Wyciągnij wnioski z poprzednich sukcesów i porażek. Nie trać głowy, twardo stąpaj po ziemi, uporządkuj zawodowe relacje. Rozwiniesz skrzydła w końcu marca.

Rodzina i przyjaciele. W trudnej sytuacji okaże się, że możesz liczyć na pomoc. Nawet jeśli jej nie potrzebujesz, doceń otwarte serca. Nadejdą oczekiwane, dobre wieści.

Twój facet. W poważnych czy błahych sprawach szybko dogada się z każdym, co i tobie przyniesie korzyści.

Reklama

Byk 21 kwietnia - 20 maja

Miłość i seks. Bardzo sympatyczny okres! Macie więcej czasu dla siebie, a partner stara się, by między wami było jak najlepiej. Może ukłuła go zazdrość, bo wolna czy zajęta, robisz spore wrażenie! Warto ten fakt wykorzystać, jeśli jesteś samotna!

Praca i pieniądze. Nowe obowiązki zainteresują cię, skłonią do zdobycia wiedzy i poszerzania kontaktów. Niewiele więcej się napracujesz, a efekt będzie imponujący. Lepsze dochody!

Rodzina i przyjaciele. Bądź między ludźmi, to zaprocentuje już wkrótce. Przyda ci się ruch i ożywczy plan dla domu.

Twój facet. Upewni cię, że jesteś tą jedyną. Doceń to.

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks. Korzystny czas dla umacniania przyjaźni, mającej szansę przekształcić się w miłość. Pary zgodnie połączą siły, realizując istotny, długofalowy plan. Będzie ciekawie!

Praca i pieniądze. Przetasowania w firmie - odejdzie ktoś uprzykrzający życie, a może coś się zdarzy na wyższym szczeblu? Wiatr wyraźnie dmuchnie w żagle w ostatniej dekadzie!

Rodzina i przyjaciele. W domu przyjazna atmosfera, korzystna dla ważnego zakupu czy drobnego remontu.

Twój facet. Bardziej niż dotąd włączy się w domowe sprawy. Zdobędzie dodatkowe środki na realizację waszych planów.

Rak 23 czerwca - 22 lipca

Miłość i seks. Nie czekaj na cud. Porozmawiaj z drugą połówką o tym, co czujesz, a wszystko okaże się proste. Byle spokojnie! Singielka ściągnie uwagę osoby, na której jej zależy.

Praca i pieniądze: Ciągle sprzyja ci Jowisz - korzystaj z dobrej passy! Masz szansę sprawdzić się w czymś dla ciebie zupełnie nowym. Do odważnych świat należy!

Rodzina i przyjaciele: Bliscy będą wymagać większego zainteresowania. Dobra organizacja okaże się kluczem do sukcesu.

Twój facet: Ma liczne, ukryte talenty i którymś z nich pozytywnie cię zaskoczy. Razem zajmiecie się nowym hobby.

Lew 23 lipca - 23 sierpnia

Miłość i seks: Pierwsza dekada minie sielankowo. Później wiele par może wkroczyć na wojenną ścieżkę. Zaproponuj rozejm i twórczą dyskusję. Podziała! Ożywią się relacje intymne.

Praca i pieniądze: Konsekwentnie idź do celu, a będziesz nagrodzona. Sukces czeka cię tam, gdzie kiedyś "poległaś".

Rodzina i przyjaciele: Oddzielisz pracę od życia osobistego, co dobrze zrobi obu dziedzinom. Miłe sercu przedsięwzięcie pozwoli nawiązać pożyteczną, trwałą znajomość.

Twój facet. Jego rozsądne argumenty przekonają cię, że to najwyższa pora, by zacząć oszczędzać na wakacje.

Panna 24 sierpnia - 23 września

Miłość i seks. Pierwsza dekada zadowoli nawet osoby najbardziej spragnione czułości i bliskości. Poczujesz, że jesteś kochana! Ktoś bez zobowiązań pojawi się obok singielki gotowej na miłość! Pod koniec marca nie stawiaj spraw na ostrzu noża.

Praca i pieniądze: Szef za wiele oczekuje, a może ktoś chce, byś przejęła jego obowiązki? Odmawiaj grzecznie, ale stanowczo. Skup się na swoich sprawach. Realna podwyżka!

Rodzina i przyjaciele: Masz plan zmian mieszkaniowych? Teraz jest okazja, by go sfinalizować. W rodzinie czasem trudno się dogadać. Gdy nie da inaczej - weź na przeczekanie!

Twój facet: Bezczynność mu nie służy. Jakieś ambitne zadanie sprawi, że odzyska formę i będzie zachwycony!

Waga 24 września - 23 październikaMiłość i seks. Wspaniały czas dla miłości i spełnienia marzeń. Podboje, nowe znajomości, rozkwit związku, ślub, oświadczyny - niezależnie od pogody, w sercu zapanuje wiosna! Życie intymne dobrym parom da sporą satysfakcję.

Praca i pieniądze. Masz w pracy stabilne i sprawdzone układy? Będzie się dobrze działo i nie zapragniesz zmian. Przed odważnymi stanie szansa na nową pracę czy nawiązanie kontaktów, ważnych dla przyszłości zawodowej.

Rodzina i przyjaciele. Rozpierająca cię energia wymaga ujścia? Znajdź dobrą formę aktywności fizycznej. Pewien problem rodzinny dojrzał do rozstrzygnięcia.

Twój facet. Jak zwykle ma w zanadrzu ciekawą propozycję.

Skorpion 24 października - 22 listopada

Miłość i seks. Częściej trzymaj nerwy na wodzy i język za zębami, a nadmiar energii wyładuj w sypialni - ukochany będzie zachwycony. Singielki czeka niezłe zamieszanie, a skutków nie sposób przewidzieć, bo może zdarzyć się wszystko!

Praca i pieniądze. Masz pomysły, pasję i wiele umiesz załatwić. Zostanie to dobrze docenione. Możliwy awans! Pojawi się okazja, by zmienić firmę, ale sprawdź, co się kryje za obietnicami. Zawsze żądaj potwierdzenia na piśmie i nie wierz na słowo.

Rodzina i przyjaciele. Weekendy upłyną pod znakiem zabawy, a przy wsparciu rodziny dom szybko nabierze blasku.

Twój facet. Podejmie ważne postanowienia. Wspieraj go i nie poddawaj w wątpliwość jego silnej woli.

Strzelec 23 listopada - 21 grudnia

Miłość i seks. Wenus pozwoli, by marzenia się spełniły - o ile się na to zdecydujesz. Ktoś ci się podoba? Zbierz się na odwagę, daj znak! W związkach z dłuższym stażem warto podgrzać atmosferę i urozmaicić wspólne chwile.

Praca i pieniądze. Dobre relacje z kolegami, szefem i podwładnymi to źródło radości i bonusów. Umiesz się z każdym porozumieć, co sprzyja awansowi. Realna korzystna zmiana.

Rodzina i przyjaciele. Zajmiesz się zaległościami. To niezbyt twórcze zajęcia, ale gdy je zakończysz, odetchniesz i z pasją weźmiesz się za coś ciekawszego.

Twój facet. Poświęci się karierze, a dobre, prywatne relacje z ludźmi z kręgu zawodowego będą dodatkowym zyskiem.

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Miłość i seks. Dopuść do głosu emocje i mów, czego pragniesz, bądź sobą! Ciekawe wydarzenia ożywią stałe związki, skłonią do pozytywnych zmian. Nowe znajomości są warte uwagi. Pod koniec marca coś się wyjaśni.

Praca i pieniądze. Sprawna organizacja się przyda! Mogą się pojawić ciekawe oferty i okazja zarobienia ekstrapieniędzy. Realne są intratne zlecenia, nietypowe zadania.

Rodzina i przyjaciele. Na drobne kłopoty spojrzysz z dystansem i od razu będzie ich mniej. Spotkania z przyjaciółmi, rozmowy i podróże wniosą świeży powiew do twojego życia.

Twój facet. Przewietrzy swoje zasady i przekonania, Śmiało odrzuci te, które przestały już dawno komukolwiek służyć.

Wodnik 21 stycznia - 18 lutegoMiłość i seks. Wenus w Wodniku daje zielone światło dla miłości i okazję, by uzyskać to, o co od dawna zabiegałaś. Nudzi cię przewidywalność? Masz szansę na przygodę życia! W kochających się parach piękny czas czułości i uniesień.

Praca i pieniądze. Drobne konflikty szybko się zakończą. Liczenie się z każdym groszem to już przeszłość, pora na inwestycje! To także korzystny czas na podnoszenie kwalifikacji.

Rodzina i przyjaciele. Dom wymaga zadbania, młodsza część rodziny - przywołania do porządku. Będziesz częściej domatorką, ale okazji towarzyskich też nie zabraknie.

Twój facet. Ceni jak ty intelektualne rozmowy i bliskość duchową. Ma wiele pomysłów, ale wykonanie zadań zostawia innym.

Ryby 19 lutego - 20 marca

Miłość i seks. Kto czuł się samotny, nareszcie znajdzie bratnią duszę, a pary z dłuższym stażem mogą liczyć na wiosenny przypływ uczuć. Ciesz się tym, co masz - rodziną, przyjaciółmi, dobrym związkiem, miłymi relacjami w pracy. Kusi cię, by coś zmienić, zacząć od nowa? Nie teraz! Nie warto gonić za złudzeniem.

Praca i pieniądze. Pracowity czas, pełen sukcesów! Urodzinowe podsumowanie roku będzie bardzo korzystne. Pilnuj terminów, a poprawisz swoją pozycję zawodową. Jeśli jednak pragniesz zmian, możesz też spróbować wywalczyć coś istotnego - warto zaryzykować, by było jeszcze lepiej.

Rodzina i przyjaciele. Ustal, co jest dla ciebie najważniejsze. Chwila namysłu jest potrzebna, by zrobić mądry plan na najbliższe miesiące. Przyciągasz teraz przyjazne osoby, emanujesz urokiem, a to pomaga w realizacji śmiałych zamierzeń. W domu pogodnie, bo umiesz z każdym znaleźć wspólny język.

Twój facet. Zagra pierwsze skrzypce w waszym związku, a ty pozwól, by się tobą opiekował. Będzie miło!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy