Horoskop tarotowy na 2014 rok!

Nie dla wszystkich tarot niesie dobre wieści. Mimo, że nie wierzysz w horoskopy zaś wizytę u wróżki traktujesz jak dobrą zabawę, nic nie stoi na przeszkodzie by przeczytać wskazówki, które pomogą podjąć ci właściwą decyzję.

Baran (21.03 - 19. 04)

Dziewięć Buław

Reklama

Dla wielu baranów rok 2014 przyniesie konieczność walki o swoje, trzeba będzie nauczyć się twardego postępowania a przekonanie, że wszyscy mają nas kochać trzeba będzie odłożyć na inne lata. W tym roku zdecydowanie łatwiej będzie się żyło baranom mającym wojowniczy i roszczeniowy stosunek do życia i swoich spraw. Wielokrotnie wasza cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, zatem szczególnie w okresie wiosny i lata, hamujcie swoją złość czy nadgorliwość gdyż może ona narazić was na spore straty. W sprawach zawodowych początek roku może być dość ciężki i trudny. Wasze starania nie znajdą uznania a wy nabierzecie przekonania że próbujecie przebijać głową mur, niestety nie da się tego wykonać, zatem postarajcie się w sprawach zawodowych poszukać nowych rozwiązań lub dróg na skróty. Bądźcie także otwarci na nowe pomysły czy propozycje zmian, proponowane przez współpracowników. W kwestiach finansowych walczcie o swoje pieniądze gdyż pracodawca chętnie uszczknie sobie część waszego wynagrodzenia. W sprawach osobistych uważajcie na małe zbrodnie małżeńskie oraz inne formy zadawania bólu czy ran. Jesienią bądźcie przygotowani na wypominki z przeszłości lub niesprawiedliwe posądzanie was o sprawy, które nie miały miejsca. Uważajcie na urazy, kontuzje a nawet wypadki. Niczego nikomu nie musicie udowadniać zatem nie ryzykujcie swoim zdrowiem. 

Byk (20.04 - 22. 05)

Paź Buław

Dla wielu byków rok 2014 będzie okresem podejmowania nowych wyzwań, popełniania błędów oraz zdobywania nowych doświadczeń - zatem mierzcie siły na zamiary i słuchajcie rad osób bardziej doświadczonych w danej materii. Okres początku roku przyniesie wiele obietnic i postanowień jednak dość szybko może okazać się, że zabraknie wam sił możliwości czy determinacji do zrealizowania swojego zamierzenia. W okresie wiosennym zadbajcie o swoją sylwetkę oraz postarajcie się poprawić kondycję. Wszelkie działania na rzecz zdrowia i ciała, przyniosą bardzo dobre rezultaty. Jednak w tym okresie uważajcie by nie przeciążać organizmu i mierzyć siły na zamiary. W sprawach zawodowych spójrzcie na swoje możliwości logicznie i racjonalnie - porywanie się na otwieranie firmy bez doświadczenia może zakończyć się długami. W tym czasie nie uprawiajcie także propagandy sukcesu, gdyż łatwo przekonacie się, że nie łatwo będzie wam zdobyć sojuszników. W sprawach miłosnych chętnie obejrzycie się za obiektem niedostępnym i zamiast zająć się aktualnym partnerem, wasze serca i myśli będą krążyły przy kimś już związanym. W okresie jesieni unikajcie obietnic oraz niczego nikomu nie udowadniajcie, gdyż może okazać się, że trzeba będzie wyciągać was z kłopotów. Przez cały rok uważajcie na to co mówicie i czy aby nie robicie sobie wrogów lub czy nie narażacie się na śmieszność. Unikajcie zakrapianych imprez, by nie dostać po głowie.

Bliźnięta (23.05 - 21. 06)

Świat

Dla wielu bliźniąt rok 2014 będzie okresem otwarcia na nowe możliwości, poznania nowych miejsc oraz ludzi. Osoby spod tego znaku przekonają się, że mają więcej szczęścia niż rozumu, a w wielu sytuacjach to co na początku będzie wydawało się katastrofą, później okaże się szczęśliwym trafem. W tym roku możecie liczyć na szczególną ochronę i powodzenie! Początek roku będzie obfitował w różnego rodzaju znaki oraz przeczucia. Nie obawiajcie się tego ale skupiajcie się na swoich marzeniach i potrzebach. Wasza podświadomość napełni się celami do zrealizowania. Okres wiosny wielu z was przyniesie wyzwolenie, zakończą się niektóre kredyty, a co poniektóre Bliźnięta wyjdą z nieudanych związków i zaczną się cieszyć wolnością. W sprawach zawodowych pomimo sporej potrzeby wolności, postarajcie się bardziej pilnować swoich spraw i terminów. Wiele niedociągnięć ujdzie wam na sucho, jednak lepiej zadbać o dobry wizerunek. Osoby poszukujące pracy w okresie wiosennym, powinny podejmować próby aplikacji oraz stawać do konkursów. Okres marca i grudnia, to czas w którym warto dać szanse swojemu szczęściu i puścić los na loterii, zaś osoby samotne szczególnie wtedy powinny poszukać idealnego partnera. W drugiej połowie roku postarajcie się ograniczyć zaufanie do innych i nie wierzcie we wszystkie opowieści, gdyż spora ich część to bajka. Sami również unikajcie przechwałek, wiele osób weźmie je na poważnie a to może narazić was na śmieszność. W sprawach zdrowotnych unikajcie ludzi wywołujących kiepski humor i nie najlepsze samopoczucie. Uwaga na używki.

Rak (22.06 - 22.07)

Gwiazda

Dla wielu raków rok 2014 będzie okresem wielu szans oraz darów od losu. Uważajcie jednak, gdyż w wielu przypadkach szczęście może do was przyjść ubrane w łachmany, zatem nie oceniajcie książki po okładce. Pierwsze miesiące roku przyniosą wam nowe możliwości. Wiele raków swoja aurą zauroczycie wiele osób, dzięki czemu wiele waszych spraw uda się łatwiej załatwić. Rok ten wprowadzi w wasze życie więcej spokoju oraz harmonii. Wiele raków znajdzie wyjątkową osobę na swojej drodze, z którą zechce spędzić kolejne lata swojego życia. Pamiętajcie tylko, by nie opierać się na pierwszym wrażeniu i dać czasem komuś drugą szansę. Okres wiosny będzie odpowiedni dla załatwienia spraw urzędowych oraz do aplikowania o lepszą pracę czy podwyżkę. W tym czasie warto brać udział w konkursach oraz próbować szczęścia na loterii. Kwiecień i maj to czas, w którym należy słuchać intuicji i nie lekceważyć jej podpowiedzi. W drugiej połowie roku, wielu z was może liczyć na pomocną dłoń protektora w sprawach zawodowych. W tym czasie warto porywać się z motyką na słońce, gdyż wiele waszych pomysłów spotka się z docenieniem a nawet realizacją. Będzie to bardzo dobry czas, dla osób pracujących w mediach. Wiele raków wybije się i zyska sławę czy uznanie. W okresie zimowym uprawianie sportów może wiązać się z kontuzjami.

Lew (23.07 - 23.08)

As Buław

Dla wielu lwów rok 2014 będzie czasem nowych wyzwań, celów, motywacji, podnoszenia poprzeczki oraz namiętności. Okres zimy może nie zapowiadać gwałtownego przebudzenia w sprawach materialnych czy osobistych. Jednak warto byłoby pierwsze miesiące roku wykorzystać na przygotowanie gruntu do wszelkich działań i możliwości, które przybędą na wiosnę. Warto pokusić się o poprawę kondycji oraz sylwetki na wiosnę. Okres od marca do czerwca będzie najbardziej płodnym i pracowitym czasem w życiu lwów. Pojawią się nowe możliwości zawodowe, związane z awansem a także z wyjazdami zagranicznymi. W tym czasie pracujcie na 300% normy i wykażcie się największym profesjonalizmem, gdyż ten okres zapewni wam awans. Jednakże paradoksalnie na ten sam okres przypadnie czas największych miłości, namiętności oraz seksu. Rozsądnie zatem podchodźcie do obydwu spraw i postarajcie się, by wilk był syty i owca cała. W tym czasie wiele lwów może stać się rodzicami a także odpowiadać za wielkie projekty. W sprawach zawodowych pomimo przypływu energii, pozwólcie także innym pracować i nie bierzcie na siebie odpowiedzialności za wszystko. Lato upłynie wam na romansach oraz namiętnościach. Natomiast okres jesieni i zimy, może pozwolić wam na odcinanie kuponów od tego co osiągnęliście wcześniej.

Panna (24.08 - 22.09)

Osiem Kielichów

Dla wielu panien rok 2014 będzie czasem palenia mostów, wprowadzania rządów silnej ręki oraz stawiania wysokiej poprzeczki zarówno sobie jak i innym. Rok ten przyniesie wiele zmian, konfliktów a także stawiania spraw na ostrzu noża. Szykujcie się zatem na sporą dawkę adrenaliny, potu, wysiłku oraz nerwów które doprowadzą was do zwycięstwa lub ustanowienia nowego ładu. W tym roku, żadna panna nie pozwoli się poniżać czy umniejszać, zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej.  Okres początku roku rozwiąże wiele problemów osobistych, sporo związków czy relacji przejdzie do historii, a te które pozostaną zaczną rządzić się nowymi prawami. Kończąc relację będziecie unosić się honorem i zechcecie zostawiać cały majątek, zastanówcie się czy warto? Twarde postawienie sprawy pokaże wam, na ile wasz partner jest dla was z miłości a na ile z wygody. Nie obawiajcie się zmian, gdyż przygotują one grunt dla lepszych miłości czy relacji. W sprawach zawodowych, niektóre Panny uwolnią się od zależności osobistych, finansowych czy lojalnościowych, niektóre umowy wygasną, długi zostaną spłacone, przez co będzie można uwolnić się od patologicznych zależności. Okres drugiej połowy roku wielu Pannom da szanse na wyjazdy, przeprowadzki a także emigrację. Pamiętajcie, by w nowym roku nie obawiać się przykrych sytuacji!

Dowiedz się więcej na temat: horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje