Reklama

Reklama

Horoskop tarotowy na 2014 rok!

Nie dla wszystkich tarot niesie dobre wieści. Mimo, że nie wierzysz w horoskopy zaś wizytę u wróżki traktujesz jak dobrą zabawę, nic nie stoi na przeszkodzie by przeczytać wskazówki, które pomogą podjąć ci właściwą decyzję.

Baran (21.03 - 19. 04)

Dziewięć Buław

Dla wielu baranów rok 2014 przyniesie konieczność walki o swoje, trzeba będzie nauczyć się twardego postępowania a przekonanie, że wszyscy mają nas kochać trzeba będzie odłożyć na inne lata. W tym roku zdecydowanie łatwiej będzie się żyło baranom mającym wojowniczy i roszczeniowy stosunek do życia i swoich spraw. Wielokrotnie wasza cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, zatem szczególnie w okresie wiosny i lata, hamujcie swoją złość czy nadgorliwość gdyż może ona narazić was na spore straty. W sprawach zawodowych początek roku może być dość ciężki i trudny. Wasze starania nie znajdą uznania a wy nabierzecie przekonania że próbujecie przebijać głową mur, niestety nie da się tego wykonać, zatem postarajcie się w sprawach zawodowych poszukać nowych rozwiązań lub dróg na skróty. Bądźcie także otwarci na nowe pomysły czy propozycje zmian, proponowane przez współpracowników. W kwestiach finansowych walczcie o swoje pieniądze gdyż pracodawca chętnie uszczknie sobie część waszego wynagrodzenia. W sprawach osobistych uważajcie na małe zbrodnie małżeńskie oraz inne formy zadawania bólu czy ran. Jesienią bądźcie przygotowani na wypominki z przeszłości lub niesprawiedliwe posądzanie was o sprawy, które nie miały miejsca. Uważajcie na urazy, kontuzje a nawet wypadki. Niczego nikomu nie musicie udowadniać zatem nie ryzykujcie swoim zdrowiem. 

Reklama

Byk (20.04 - 22. 05)

Paź Buław

Dla wielu byków rok 2014 będzie okresem podejmowania nowych wyzwań, popełniania błędów oraz zdobywania nowych doświadczeń - zatem mierzcie siły na zamiary i słuchajcie rad osób bardziej doświadczonych w danej materii. Okres początku roku przyniesie wiele obietnic i postanowień jednak dość szybko może okazać się, że zabraknie wam sił możliwości czy determinacji do zrealizowania swojego zamierzenia. W okresie wiosennym zadbajcie o swoją sylwetkę oraz postarajcie się poprawić kondycję. Wszelkie działania na rzecz zdrowia i ciała, przyniosą bardzo dobre rezultaty. Jednak w tym okresie uważajcie by nie przeciążać organizmu i mierzyć siły na zamiary. W sprawach zawodowych spójrzcie na swoje możliwości logicznie i racjonalnie - porywanie się na otwieranie firmy bez doświadczenia może zakończyć się długami. W tym czasie nie uprawiajcie także propagandy sukcesu, gdyż łatwo przekonacie się, że nie łatwo będzie wam zdobyć sojuszników. W sprawach miłosnych chętnie obejrzycie się za obiektem niedostępnym i zamiast zająć się aktualnym partnerem, wasze serca i myśli będą krążyły przy kimś już związanym. W okresie jesieni unikajcie obietnic oraz niczego nikomu nie udowadniajcie, gdyż może okazać się, że trzeba będzie wyciągać was z kłopotów. Przez cały rok uważajcie na to co mówicie i czy aby nie robicie sobie wrogów lub czy nie narażacie się na śmieszność. Unikajcie zakrapianych imprez, by nie dostać po głowie.

Bliźnięta (23.05 - 21. 06)

Świat

Dla wielu bliźniąt rok 2014 będzie okresem otwarcia na nowe możliwości, poznania nowych miejsc oraz ludzi. Osoby spod tego znaku przekonają się, że mają więcej szczęścia niż rozumu, a w wielu sytuacjach to co na początku będzie wydawało się katastrofą, później okaże się szczęśliwym trafem. W tym roku możecie liczyć na szczególną ochronę i powodzenie! Początek roku będzie obfitował w różnego rodzaju znaki oraz przeczucia. Nie obawiajcie się tego ale skupiajcie się na swoich marzeniach i potrzebach. Wasza podświadomość napełni się celami do zrealizowania. Okres wiosny wielu z was przyniesie wyzwolenie, zakończą się niektóre kredyty, a co poniektóre Bliźnięta wyjdą z nieudanych związków i zaczną się cieszyć wolnością. W sprawach zawodowych pomimo sporej potrzeby wolności, postarajcie się bardziej pilnować swoich spraw i terminów. Wiele niedociągnięć ujdzie wam na sucho, jednak lepiej zadbać o dobry wizerunek. Osoby poszukujące pracy w okresie wiosennym, powinny podejmować próby aplikacji oraz stawać do konkursów. Okres marca i grudnia, to czas w którym warto dać szanse swojemu szczęściu i puścić los na loterii, zaś osoby samotne szczególnie wtedy powinny poszukać idealnego partnera. W drugiej połowie roku postarajcie się ograniczyć zaufanie do innych i nie wierzcie we wszystkie opowieści, gdyż spora ich część to bajka. Sami również unikajcie przechwałek, wiele osób weźmie je na poważnie a to może narazić was na śmieszność. W sprawach zdrowotnych unikajcie ludzi wywołujących kiepski humor i nie najlepsze samopoczucie. Uwaga na używki.

Rak (22.06 - 22.07)

Gwiazda

Dla wielu raków rok 2014 będzie okresem wielu szans oraz darów od losu. Uważajcie jednak, gdyż w wielu przypadkach szczęście może do was przyjść ubrane w łachmany, zatem nie oceniajcie książki po okładce. Pierwsze miesiące roku przyniosą wam nowe możliwości. Wiele raków swoja aurą zauroczycie wiele osób, dzięki czemu wiele waszych spraw uda się łatwiej załatwić. Rok ten wprowadzi w wasze życie więcej spokoju oraz harmonii. Wiele raków znajdzie wyjątkową osobę na swojej drodze, z którą zechce spędzić kolejne lata swojego życia. Pamiętajcie tylko, by nie opierać się na pierwszym wrażeniu i dać czasem komuś drugą szansę. Okres wiosny będzie odpowiedni dla załatwienia spraw urzędowych oraz do aplikowania o lepszą pracę czy podwyżkę. W tym czasie warto brać udział w konkursach oraz próbować szczęścia na loterii. Kwiecień i maj to czas, w którym należy słuchać intuicji i nie lekceważyć jej podpowiedzi. W drugiej połowie roku, wielu z was może liczyć na pomocną dłoń protektora w sprawach zawodowych. W tym czasie warto porywać się z motyką na słońce, gdyż wiele waszych pomysłów spotka się z docenieniem a nawet realizacją. Będzie to bardzo dobry czas, dla osób pracujących w mediach. Wiele raków wybije się i zyska sławę czy uznanie. W okresie zimowym uprawianie sportów może wiązać się z kontuzjami.

Lew (23.07 - 23.08)

As Buław

Dla wielu lwów rok 2014 będzie czasem nowych wyzwań, celów, motywacji, podnoszenia poprzeczki oraz namiętności. Okres zimy może nie zapowiadać gwałtownego przebudzenia w sprawach materialnych czy osobistych. Jednak warto byłoby pierwsze miesiące roku wykorzystać na przygotowanie gruntu do wszelkich działań i możliwości, które przybędą na wiosnę. Warto pokusić się o poprawę kondycji oraz sylwetki na wiosnę. Okres od marca do czerwca będzie najbardziej płodnym i pracowitym czasem w życiu lwów. Pojawią się nowe możliwości zawodowe, związane z awansem a także z wyjazdami zagranicznymi. W tym czasie pracujcie na 300% normy i wykażcie się największym profesjonalizmem, gdyż ten okres zapewni wam awans. Jednakże paradoksalnie na ten sam okres przypadnie czas największych miłości, namiętności oraz seksu. Rozsądnie zatem podchodźcie do obydwu spraw i postarajcie się, by wilk był syty i owca cała. W tym czasie wiele lwów może stać się rodzicami a także odpowiadać za wielkie projekty. W sprawach zawodowych pomimo przypływu energii, pozwólcie także innym pracować i nie bierzcie na siebie odpowiedzialności za wszystko. Lato upłynie wam na romansach oraz namiętnościach. Natomiast okres jesieni i zimy, może pozwolić wam na odcinanie kuponów od tego co osiągnęliście wcześniej.

Panna (24.08 - 22.09)

Osiem Kielichów

Dla wielu panien rok 2014 będzie czasem palenia mostów, wprowadzania rządów silnej ręki oraz stawiania wysokiej poprzeczki zarówno sobie jak i innym. Rok ten przyniesie wiele zmian, konfliktów a także stawiania spraw na ostrzu noża. Szykujcie się zatem na sporą dawkę adrenaliny, potu, wysiłku oraz nerwów które doprowadzą was do zwycięstwa lub ustanowienia nowego ładu. W tym roku, żadna panna nie pozwoli się poniżać czy umniejszać, zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej.  Okres początku roku rozwiąże wiele problemów osobistych, sporo związków czy relacji przejdzie do historii, a te które pozostaną zaczną rządzić się nowymi prawami. Kończąc relację będziecie unosić się honorem i zechcecie zostawiać cały majątek, zastanówcie się czy warto? Twarde postawienie sprawy pokaże wam, na ile wasz partner jest dla was z miłości a na ile z wygody. Nie obawiajcie się zmian, gdyż przygotują one grunt dla lepszych miłości czy relacji. W sprawach zawodowych, niektóre Panny uwolnią się od zależności osobistych, finansowych czy lojalnościowych, niektóre umowy wygasną, długi zostaną spłacone, przez co będzie można uwolnić się od patologicznych zależności. Okres drugiej połowy roku wielu Pannom da szanse na wyjazdy, przeprowadzki a także emigrację. Pamiętajcie, by w nowym roku nie obawiać się przykrych sytuacji!

Waga (23.09 - 22.10)

Trzy Denary

Dla wielu wag rok 2014 będzie czasem nauki, zbierania doświadczeń, podpisywania umów oraz załatwiania spraw formalnych. Niektórzy z was zdecydują się na wzięcie kredytu hipotecznego a inni dokonają zakupu nieruchomości, opierając się na własnych oszczędnościach lub sporych przypływach z inwestycji. Jednak bardzo ważnym aspektem tego roku, będzie sięganie po wiedze, rady a nawet po konsultacje specjalistów. Pieniądze wydane na prawnika, notariusza czy innego eksperta uchronią was przed błędem czy stratą. Od początku roku trzeba będzie podejmować ważne decyzje. Jeśli się na czymś nie znacie nie udawajcie eksperta, gdyż nawet dyletant w swojej branży będzie miał okazję was wykorzystać. Wasza ufność czy chęć pokazania się z mocnej strony, doprowadzić was będzie mogła do strat. Z początkiem wiosny wiele wag ponownie pomyśli o powrocie do szkoły, warto byłoby podnieść kwalifikacje lub wprowadzić coś nowego do swojej dziedziny zawodowej. Możecie złapać się na tym, że konkurencja nie śpi i że trzeba nadrabiać straty. Niektóre wagi w okresie wiosny i jesieni sformalizują zakupy gruntów, działek a nawet nieruchomości. W okresie wakacji dobrze byłoby wybrać się w nowe nieznane i mało uczęszczane miejsce, by odpocząć od ludzi i spraw. Koniec roku zapowiadać będzie załatwianie spraw urzędowych lub powroty do szkół.

Skorpion (23.10 - 21.11)

Diabeł

Dla wielu skorpionów rok 2014 będzie czasem przygód, namiętności oraz wyborów pomiędzy egoizmem a altruizmem. Warto byłoby w tym roku szczególnie zadbać o swój interes i swoje sprawy tak, by nie ranić czy wykorzystywać innych. Pamiętajcie jednak, że nie odpowiadamy za projekcje innych ludzi względem naszej osoby, zatem czasem trzeba kogoś odepchnąć by mógł ruszyć do przodu. Zatem nie przejmujcie się tym co ludzie powiedzą, czy pomyślą - zadbajcie o swoje dobro. W tym roku zostaniecie wyposażeni w kolejne narzędzie do zdobywania czy osiągania swoich celów, seksapil czy urok osobisty pozwoli wam sporo załatwić. W wielu osobach wywołacie namiętności lub matczyne uczucia, dzięki czemu wiele spraw się wam upiecze! Okres wiosny i lata może być bogaty w miłości, namiętności i zdrady! Nie plączcie się w relacje ze związanymi ludźmi, gdyż ciężko budować relację na czyimś nieszczęściu. Okres Czerwca i Lipca może dawać wam możliwości zarobienia szybkich pieniędzy, jednakże mogą być to nie do końca czyste możliwości. Zatem dobrze zastanówcie się, czy warto w nie wchodzić. Koniec lata i początek jesieni uważajcie na bezpieczeństwo swoje i innych, ostrożnie za kierownicą, licho nie śpi. Koniec roku może przynieść nowego, cichego ale groźnego wroga, zatem ostrożnie ze słowami i czynami.

Strzelec (22 11 - 21. 12)

Rydwan

Dla wielu strzelców rok 2014 będzie okresem wyjazdów oraz triumfów, jednakże pamiętajcie, by nie popełniać grzechu pychy i nie spoczywać zbyt szybko na laurach. Wygrana bitwa nie decyduje o wygranej wojnie, zatem nie otwierajcie szampana przed ogłoszeniem wyniku. Wiele spraw na początku roku będzie uzależnionych od komunikacji, zadbajcie zatem o sprawność sprzętów. Biznesy prowadzone na odległość powiodą się, jednakże trzeba będzie na bieżąco śledzić ruchy konkurencji. W sprawach osobistych rozstania i powroty. Wiele Strzelców będących w stałych związkach będzie poirytowanych zachowaniem partnerów i zatęskni za odrobiną wolności, warto zatem pomyśleć o nowym hobby, sporcie lub pasji. W relacjach osobistych spotkacie się ze sporą frakcyjnością, znajomi będą pojawiać się i znikać, robić wielkie halo i przepadać bez wieści. Trudno będzie w tym roku liczyć na stałe lub długotrwałe znajomości. W sprawach zawodowych spodziewajcie się sukcesów jednak pamiętajcie, że przyjaciół nie poznaje się w biedzie lecz po tym jak znoszą wasz sukces! Okres lata i jesieni, może obfitować w wyjazdy i nie brońcie ani nie wykręcajcie się przed nimi, gdyż dzięki nim przywieziecie nowe pomysły, inspiracje oraz kontakty przydatne w sferze zawodowej. Okres jesieni, to także czas inwestycji w środki ruchome, zakup auta lub droższego sprzętu. Przez cały ten rok unikajcie arogancji czy wywyższania się nawet jeśli odnosicie spektakularne sukcesy, gdyż dobra passa może się skończyć.

Koziorożec (22.12 - 19. 01)

Kochankowie

Dla wielu koziorożców rok 2014 będzie okresem trudnych wyborów oraz decyzji. Wasz wewnętrzny krytyk dojdzie do głosu i w wielu sytuacjach namiesza w głowach, uczuciach, przez co utrudni podjecie koniecznych decyzji. Wielu z was przyłapie się na tym, że zbyt mocno przejmują się tym co powiedzą czy pomyślą inni, a także, że nie potraficie być tak twardzi jak to bywało wcześniej. Wątpliwości obudzą wasze uczucia i emocje przez co wiele osób może was wykorzystywać lub zwyczajnie żerować na waszej dobroci. Od początku roku zadbajcie o jasne granice oraz umowy, w każdej ze sfer życia. Dogadywanie się na gębę narazi was na straty. Okres wiosny będzie czasem miłosnych uniesień, a także uśpienia czujności, nie odkrywajcie zatem wszystkich kart od razu i zachowajcie więcej tajemniczości. Unikajcie ostentacyjnego zaufania, dawania, kluczy, haseł czy opowiadania wszystkiego o sobie, gdyż po lecie może się okazać, że wasza sympatia nie jest już Waszą sympatią i niestety za dużo o was wie! Okres lata będzie dobry na załatwianie spraw rodzinnych, odwiedziny, sprawy spadkowe, czy też wyjaśnienie dawnych nieporozumień czy waśni. Pary starające się o dziecko mogą spodziewać się dobrych wieści, nawet o bliźniaczej ciąży. Sprawy zawodowe ruszą w okolicach jesieni, wtedy to pewne zależności, osobiste, biznesowe czy lojalnościowe staną się mniej ciążące. W tym czasie łatwiej będzie poszukać nowej pracy, czy dokonać zmiany zawodowej. Wasza zmienność nastrojów w wielu sytuacjach może być wynikiem pracy hormonów, zatem warto byłoby je zbadać.

Wodnik (20. 01 - 18. 02)

Trzy Kielichy

Dla wielu wodników rok 2014 będzie okresem zabaw, świętowania, dobrych nowin oraz wygranych w konkursach. Wiele wodników wyjdzie z cienia lub powróci na arenę wielkich graczy, dając do wiwatu konkurencji. To zmusi niektórych pseudo znajomych czy przyjaciół, do odszczekania tego co opowiadali wcześniej. W tym roku nikt nie będzie wodnika poniżał czy opowiadał że jego era się zakończyła. W tym roku ambitne i pracowite wodniki będą miały szanse wiele osiągnąć i ruszyć na przód ku nowym wyzwaniom, osobom czy rynkom. Okres zimy jeszcze nie będzie zapowiadał tak szerokich możliwości jednak byłoby dobrze by nie popełnić falstartu i dobrze przygotować się do intensywnej pracy w okresie wiosny i lata. W pierwszych miesiącach roku przygotujcie grunt, dopracujcie szczegóły, by z największą intensywnością roku rozbłysnąć w połowie roku. W okresie wiosenno letnim, wiele Wodników odniesie sukces zawodowy. Ich projekty, udoskonalenia czy innowacje znajdą uznanie w oczach szefów a nawet konkurencji. Niestety wodniki przekonają się także o zmienności ludzkich charakterów, gdyż dawni oponenci czy znawcy waszego życia, szukający ujścia dla swojego jadu, nagle zmienią front i zechcą się z Wami zaprzyjaźnić. W drugiej połowie roku uważajcie na wydatki czy przeinwestowanie.

Ryby (19.02 - 20.03)

Cesarz

Dla wielu Ryb rok 2014 będzie okresem poświęconym rodzinie, budowania pozycji zawodowej oraz prestiżu. Tego rodzaju inwestycje opłacą się najbardziej i przyniosą najwięcej korzyści i satysfakcji. W tym czasie dobrze byłoby zadbać o swój wizerunek w pracy, w rodzinie i najbliższym otoczeniu. Będzie to rok w którym wiele osób będzie patrzyło wam na ręce oraz czekało na wasze potknięcie, zatem nie pozwalajcie sobie na gafy czy zepsucie reputacji. Do wiosny postarajcie się zadbać o dobre relacje w rodzinie, niektórzy z was będą musieli poświęcić więcej czasu dzieciom lub rodzicom. Jeśli planujecie na ten czas karierę zawodową, ważnym jej aspektem będzie wasza reputacja. Osoby związane posiadające dzieci będą mogły liczyć na większą protekcję czy przychylność ze strony szefów. Na największą karierę w tym roku, będą mogły liczyć ryby pracujące w urzędach, instytucjach czy dużych korporacjach. Nieco trudniej będzie biznesmenom lub pracownikom małych firm. W sprawach biznesowych warto zawalczyć o dotacje czy dofinansowania. Osoby prywatne będą miały więcej szczęścia do załatwiania spraw w urzędach czy instytucjach. Niektórzy z was będą mogli liczyć na protekcję lub pomoc urzędnika. W sprawach osobistych pomimo wielu starań, możecie poczuć się niedocenieni i więcej ciepłych słów usłyszeć od obcych ludzi, niż najbliższych. Uważajcie na wzrok, zęby oraz migrenowe bóle głowy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy