Reklama

Reklama

Horoskop zaręczynowy i ślubny (1 stycznia 2013 – 20 marca 2014)

​Chociaż rok astronomiczny i astrologiczny, którym rządzi Księżyc, zaczyna się w pierwszy dzień wiosny 2013 r., wpływ Księżyca na sferę uczuć i pragnień ludzi widać będzie już w styczniu. Dlatego też horoskop dla narzeczonych i nowożeńców rozpoczyna się już na samym początku nowego roku.

Właśnie wtedy wielu ludzi podejmuje noworoczne postanowienia - również o tak istotnych zmianach w życiu, jak zaręczyny czy ślub. Warto wiedzieć, jakie szanse w tej dziedzinie życia obiecują gwiazdy urodzonym w kolejnych 12 znakach zodiaku.

BARAN (21 marca - 20 kwietnia)

Jeśli planujesz zmianę stanu cywilnego, koniecznie zrób to do końca czerwca 2013 r. Wówczas łatwiej będzie urządzić uroczystość, goście dopiszą, a podróż poślubna się uda. Później, od lipca, mogą wystąpić przeszkody odsuwające ważną datę o przynajmniej pół roku. Chyba że druga strona związku przyszła na świat w znaku Raka. Wtedy pomiędzy lipcem a marcem 2014 r. sprzyjać jej będzie najlepsza z planet - Jowisz. A że w narzeczeństwie i małżeństwie ludzie dzielą się swym szczęściem, uda się wam pokonać wszelkie przeciwności.

Reklama

BYK (21 kwietnia - 21 maja)Całkiem dobry czas, aby pomyśleć o uczuciowej i życiowej stabilizacji - los będzie ci sprzyjać. Nawet uparcie trwający w wolnym stanie zapragną zamienić swobodę na bycie we dwoje. Dokonasz trafnego wyboru, a związek zapewni ci poprawę życia pod każdym względem. Najprawdopodobniej podejmiesz decyzję o stałym związku pomiędzy lipcem 2013 a marcem 2014 r.

BLIŹNIĘTA (22 maja - 21 czerwca)

Pierwsza połowa 2013 r. to czas dobrej passy we wszystkich dziedzinach życia, a więc także w miłości. Zapragniesz teraz nie emocjonalnych ekscytacji i zmian, ale trwałych, dobrych uczuć, a wpływy planetarne uczynią cię gotowym na stały związek. Nie będziesz się zastanawiać, wahać, odsuniesz wszelkie obawy w tym względzie... A w konsekwencji najdalej do pierwszych dni lata wymienicie zaręczynowe pierścionki czy ślubne obrączki.                                                                                                                         

RAK (22 czerwca - 21 lipca)

To twój rok. Najlepsza z planet - Jowisz - będzie cię obdarzać wszystkim, co dobre: również miłością i stałym, szczęśliwym związkiem. Nie zastanawiaj się długo i powiedz uczuciom "tak". Tak pomyślny czas zdarza się raz na 12 lat... Chyba nie pragniesz czekać do 2025 r.?

LEW (22 lipca - 22 sierpnia)

Przed tobą czas poszukiwań właściwej osoby, a jeśli ktoś taki jest w twoim życiu, będziecie się zastanawiać nad ułożeniem wspólnej egzystencji tak, by obie strony były usatysfakcjonowane. Możecie szukać mieszkania czy domu, dowiadywać się o możliwości kredytu, omawiać osiedlenie się w innym mieście czy kraju... Pora weselnych toastów nadejdzie później.  

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

Życie we dwoje jest niedaleko, ale jeszcze nie na wyciągnięcie ręki... Będziesz się zastanawiać, jak najlepiej dostosować się do oczekiwań drugiej strony, dopasować do przyszłej nowej rodziny i przyjaciół. To wypełni ci najbliższy rok. O małżeństwie pomyślisz później.

WAGA (23 września - 22 października)

Jeśli twoje serce jest jeszcze wolne - najdalej do końca czerwca poznasz kogoś przeznaczonego dla siebie. A potem możesz bardzo szybko wejść w stały związek, chociaż o zalegalizowaniu go będzie mowa dopiero za półtora roku... Teraz korzystaj z radosnych chwil we dwoje - bawcie się, żartujcie, wybierzcie się w podróż tam, gdzie oboje chcielibyście się znaleźć.

SKORPION (23 października - 22 listopada)

Znajomości teraz zawarte będą wymagać czasu, by przekształcić się w coś trwałego. Wzajemna bliskość może dojrzewać powoli - jak dobre wino. Także decyzje o pozostaniu z kimś nie przyjdą ci łatwo. Możesz odczuwać obawy przed ograniczeniem wolności osobistej, zmianą trybu życia, wejściem w nowy krąg znajomych. Musisz odczekać kilka miesięcy - przynajmniej do lipca 2013 r. - wtedy nabierzesz pewności co do swych uczuć i wszystko zacznie zmierzać do szczęśliwego finału.

STRZELEC (23 listopada - 21 grudnia)

Życie nabierze tempa, wszystko zacznie się szybciej niż w minionym czasie. Bardzo prawdopodobne, że przydarzy ci się nagłe oczarowanie, uczucie od pierwszego wejrzenia - słowem, emocjonalna burza. Być może też dotychczasowa zwykła znajomość nieoczekiwanie przekształci się w miłość... W każdym razie przygotuj się na sentymentalne niespodzianki, których konsekwencje mogą cię poprowadzić prostą drogą do szczęścia we dwoje.

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 20 stycznia)

Jeżeli wcześniej trapiły cię obawy co do słuszności wyboru - teraz przezwyciężysz te obiekcje. Poczujesz, że wiesz, czego chcesz i kto powinien być u twego boku. Skłonić cię może do podjęcia decyzji akceptacja, jaką okażą bliskiej ci osobie rodzina i przyjaciele. Od lata 2013 r. zaczniesz przygotowania do życia we dwoje - racjonalnie i rozsądnie, zgodnie ze swym charakterem.

WODNIK (21 stycznia - 19 lutego)

Będzie miło i radośnie, urodzeni w tym znaku single obojga płci cieszyć się mogą dużym powodzeniem. Czy teraz wybierzesz z grona zainteresowanych tobą tę właściwą i jedyną osobę - na przyszłość? Warto się zastanowić, czy tego właśnie ci potrzeba, czy też decyzję należy zostawić na później. Jeżeli w grę wchodzi ta druga ewentualność, trzeba poczekać do końca 2014 r.

RYBY (20 lutego - 20 marca)

Emocjonalna pomyślność i radość stanie się twoim udziałem u progu lata 2013 r. Nabierzesz wiary we własną atrakcyjność i przekonania, że przed tobą dobre chwile we dwoje. Wpływy planetarne będą sprzyjać szczególnie tym Rybom, które od dłuższego czasu żyją samotnie albo jeszcze nie podjęły decyzji co do przyszłości. Wszystko może się teraz ułożyć po twojej myśli i odmienić na lepsze. Przygotuj się fizycznie i psychicznie na prowadzenie innego niż dotąd trybu życia, wejścia w nowe kręgi towarzyskie i zaprezentowania siebie z najlepszej strony.

MAGAZYN WESELE/ tekst: Bogna Wernichowska

Magazyn Wesele
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | narzeczeni | nowożeńcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy