Reklama

Reklama

Małżeństwa w roku Pana Czasu

​Poczynając od epoki antyku, każdy kolejny rok astronomiczny i astrologiczny oddawano we władzę jednej ze znanych wówczas planet. Był więc rok Słońca, Księżyca, Merkurego, Marsa, Jowisza i Saturna.

W zależności od przypisywanej danej planecie cechy - podczas jej panowania można było spodziewać się nasilenia pewnych zjawisk w każdej dziedzinie życia - poczynając od urodzajów, poprzez handel, politykę, zdrowie, życie emocjonalne ludzi, a na pogodzie skończywszy.

Rok astronomiczny i astrologiczny rozpoczynał się 21 marca i trwał do 20. dnia tegoż miesiąca następnego roku. Jednakże już podczas ostatnich trzech miesięcy kończącego się okresu władania danej planety można było zauważyć wpływy następnej...

Reklama

Rok Saturna

21 marca 2014 roku rozpocznie się rok Saturna. Planeta nosząca imię antycznego boga czasu, symbolizowała stałość, wytrwałość, postęp, pracowitość, poważne podejście do życia, ale też melancholię, ograniczenia w rozmaitych sprawach, oszczędność...

Stąd też dawni mistrzowie gwiezdnej wiedzy uważali, że małżeństwa skojarzone w roku Saturna będą żyć razem długo, a jeśli ślubowali sobie w dniu, kiedy wpływy planet były przychylne - powinni dojść razem do majątku, a także lepszej społecznej pozycji, cieszyć się szacunkiem otoczenia i zgodnie współdziałać na rzecz dobra rodziny.

Rok Saturna sprzyja raczej związkom ludzi w wieku dojrzałym, a nawet starszym, czasem tym, którzy znowu odnaleźli się po latach. Pobierają się też pary, które długo na siebie czekały, czy miały do pokonania ważne dla nich przeszkody do szczęścia we dwoje.

W sferze emocjonalnej będziemy teraz wykazywać więcej rozwagi i zdrowego rozsądku, stąd też może mniej małżeństw skojarzy się podczas najbliższych miesięcy, ale za to będą trwałe i oparte na prawdziwym przywiązaniu.

Szczęśliwe daty

A kiedy najlepiej ślubować sobie miłość i wierność? Astrolodzy doradzali, aby w roku Saturna wybrać dzień, gdy Wenus, Księżyc i Jowisz są w pomyślnych powiązaniach z Saturnem. Ten okres przypada pomiędzy 23 a 28 kwietnia 2014, a później w dniach 31 maja do 5 czerwca.

Można też rozważyć ślub w pełni lata pomiędzy 30 lipca a 3 sierpnia, a także około połowy listopada - 11-17 tegoż miesiąca. Dniem Saturna jest sobota, a cyfrą tej planety - 6 lub 8. Jeżeli więc chcecie kierować się też wskazówkami numerologii - znajdźcie wśród dni, sprzyjających astrologicznie zaślubinom, taki który w swej dacie zawierać będzie szóstkę bądź ósemkę. Wtedy los przyniesie wam długie i wierne pożycie w dostatku i społecznym uznaniu.

Tekst: Bogna Wernichowska

Horoskop tarotowy na 2014 rok!

Przepowiednia dla Polski i świata na 2014 rok!

Wielki chiński horoskop na rok 2014!

Jaki będzie 2014 rok pod opieką Saturna?

Magazyn Wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy