Jedynka - Znajdujesz się w siódmym roku numerologicznym. Nie jest to czas na zabawę, aktywność czy też błyski w świecie zewnętrznym.

Raczej przyjdzie wam skupić się na swoim wnętrzu, wykazać cierpliwością i dyplomacją, tylko w ten sposób swoje zamiary czy plany możesz doprowadzić do końca, tym bardziej, że takowych nie będzie brakowało, bowiem twój umysł będzie bardzo aktywny. Z chęcią podejmiesz się nauki, celem poszerzenia horyzontów lub też, aby zdobyć odpowiedni certyfikat.

Z dużym powodzeniem możesz zapoczątkować inwestycję mieszkaniową czy też jeśli marzysz o przeprowadzce, a szczególnie o emigracji ten rok jest bardzo odpowiedni. W sprawach sercowych nie szalej, szanuj te znajomości, która są w twoim życiu, bo na nowe nie ma co liczyć, kontakty towarzyskie będą raczej osłabione. Możesz być narażona na zmiany nastrojów, melancholie, depresje. Aby zachować zdrowie należy ćwiczyć relaksację, medytację czy też pływanie lub jogging. To pozwoli ci zachować dobrą kondycję psychiczną i fizyczną.

Autor: Parapsycholog Marzena Mrówczyńska