ABECADŁO
Jeśli przyśni ci się abecadło, oznacza to, ze osoba poznana przy grze rokuje nadzieję na miły romans bez zobowiązań
ADRES
Jeśli przyśni ci się jakiś obcy adres, wtedy zagraj przez pośrednika. Jeśli adres jest znajomy najpierw skontaktuj się z tą osobą, a dopiero później graj, być może po konsultacji z nią
AKCJE
Jeśli przyśnią ci się, że kupujesz akcje, oznacza to doskonałe rokowania. Jeśli przyśni ci się, że sprzedajesz akcje, bądź ostrożny, grozi ci strata. Jeśli przyśni ci się, że posiadasz akcje, to oznacza, ze możesz grać, gdyż twoja sytuacja jest...
AKTA (DOKUMENTY)
Jeśli przyśnią ci się akta powinieneś uważać na Urząd Skarbowy.
AKTOR
Jeśli przyśni ci się, że widzisz aktora musisz uważać na oszusta. Jeśli przyśni ci się, że jesteś z aktorem, nie zadłużaj się na grę. Jeśli przyśni ci się, że rozmawiasz z aktorem, uważaj na nieciekawe towarzystwo.
ALKOHOL
Jeśli przyśni ci się, że pijesz alkohol, wypatruj miłej zabawy. Jeśli przyśni ci się, że sprzedajesz alkohol, oznacza to, ze czeka cię miły interes.
AMANT
Jeśli przyśni ci się amant, powinieneś uważać na osobę, która cię chwali, ponieważ nie robi tego bezinteresownie.
ANIOŁ
Jeśli przyśni ci się, że rozmawiasz z aniołem, możesz mieć poważne kłopoty rodzinne. Jeśli przyśni ci się, że widzisz anioła, to oznacza, że znajomość człowiek, którego poznałeś przy grze przyda ci się w najbliższej przyszłości.