BABCIA
Jeśli przyśni ci się babcia, oznacza to harmonię w rodzinie.
BAGNO
Jeśli przyśni ci się, że topisz się w bagnie, oznacza to złe widoki na przyszłość. jeśli bagno tylko widzisz- uważaj na plotki, które mogą ci zaszkodzić. Nie bądź zbyt ostentacyjny!
BAL
Jeśli przyśni ci się, że widzisz bal, będziesz mieć drobną satysfakcję. Jeśli przyśni ci się, że tańczysz na balu, oznacza to, ze za dużo grasz! Przystopuj!
BALKON
Jeśli przyśni ci się spadający balkon, zagraża ci utrata stanowiska, a wtedy koniec gry. jeśli jesteś na ? ukwieconym ? balkonie - zagraj, ale nie w środę.
BALON
Jeśli przyśni ci się spadający balon, nie mierz za wysoko. Jeśli przyśni ci się lądujący balon, nie rób nic na siłę. Skonsultuj się z kimś zanim coś postanowisz. Jakakolwiek!!! Gra wymaga teraz zdecydowanych przemyśleń.
BANK
Jeśli przyśni ci się bank, w najbliższym czasie ustabilizuje ci się sytuacja finansowa. Jeśli przyśni ci się oszustwo bankowe, będziesz zmuszony do oszczędzania. Jeśli w tym banku pracujesz- możesz pozwolić sobie na ?rozsądne? ryzyko w grze....
BAR
Jeśli przyśni ci się,że spędzasz czas w barze i pijesz w miłym towarzystwie- to akurat dokładnie tak będzie, ale nie graj po alkoholu. W nic!!! Jeśli w tym barze pracujesz- pamiętaj, żeby się komuś odwdzięczyć za wyrządzoną przysługę. Możesz...
BAZAR
Jeśli przyśni ci się bazar, powinieneś się dokształcić. Jeśli przyśni ci się sprzedawanie na bazarze, wchodź teraz w każdy interes.