RACHUNEK
Jeśli przyśni ci się, że dostałeś rachunek, uważaj, wyda się to, co bardzo chciałeś zachować w sekrecie. Jeśli przyśni ci się, że wystawiasz rachunki, twoje pretensje zostaną uwzględnione. Jeśli przyśni ci się, że widzisz rachunek, znajdziesz się...
RADOŚĆ
Jeśli przyśni ci się, że odczuwasz radość, twoja obecna działalność spotka się z uznaniem i podziwem. Jeśli przyśni ci się, że sprawiasz komuś radość, częściej chwal niż gań, a rezultaty osiągniesz lepsze niż dotychczas.
RAJ
Jeśli przyśni ci się, że jesteś w raju, będą cię teraz omijać kłopoty, przeciwności. Możesz bez obaw realizować teraz najtrudniejsze posunięcia.
RESTAURACJA
Jeśli przyśni ci się elegancka restauracja, czeka cię spotkanie pozornie towarzyskie, naprawdę posłuży popchnięciu spraw na przód.
ROBAKI
Jeśli przyśnią ci się robaki, to znaczy, że masz groźnego wroga. Nie wolno ci go zlekceważyć.
RODZINA
Jeśli przyśni ci się rodzina, oznacza to nowe plany i przedsięwzięcia. Teraz planuj, ale ogranicz działania. Jeśli przyśni ci się własna rodzina, czeka cię świto w rodzinie. To ty sprawisz im radość.
ROŚLINY
Jeśli przyśnią ci się piękne, zadbane rośliny, oznacza to niesłychanie szczęśliwy przypadek. Jeśli przyśni ci się sadzenie roślin, skrystalizują się twoje plany.
ROWER
Jeśli przyśni ci się rower, dla osoby wolnej to oznacza małżeństwo, dla innych, oznacza romans lub flirt.