Reklama

Reklama

Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw biodermokosmetyków od Revitacell

Konkurs zakończył się.


Lista laureatów:

Anna Żugaj

Diana Lewczuk

Agnieszka Lach

Marta Lewandowska

Wanda Findling


Pozbądź się szarej i matowej skóry po długiej zimie. Złuszczaj i odżywiaj. 5 osób, które udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe otrzyma zestaw preparatów
- Hand Set, Bust Set i Face Set. W skład każdego kompletu wchodzi peeling i serum regenerujące.

Dlaczego złuszczamy?

Żeby ochronić się przed chłodem, nakładasz zimą ciepłe ubrania. Twoja skóra robi to samo. Chłodne powietrze drażni ją i wysusza, pozostawiając na całym ciele warstwy martwego naskórka. Po zimie twarz wydaje się szara i ziemista, na przesuszonej skórze rąk pojawiają się podrażnienia i pęknięcia. Aby przywrócić świeżość i naturalny blask, złuszczamy zrogowaciały naskórek. Dzięki temu składniki aktywne zawarte w preparatach lepiej się wchłaniają oraz poprawia się mikrokrążenie skóry. Złuszczanie działa też odmładzająco. Co 28 dni przybywa warstw naskórka. Z czasem ten okres wydłuża się do ponad trzydziestu dni. Jeśli nie pobudzamy naturalnych procesów złuszczania, skóra staje się coraz cieńsza, szybciej się starzeje. Dzięki częstym peelingom hamujemy ten proces. Pobudzamy skórę do naturalnej regeneracji.

Reklama

Komórki wiecznej młodości

Twarz, ręce i dekolt to obszary najbardziej narażone na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego to na tych częściach ciała skupia się seria biodermokosmetyków, które można wygrać w konkursie. Zawarte w nich składniki pobudzają skórę do odnowy. Efekt? Jędrna, napięta, gładka skóra dekoltu, rąk i twarzy.

Napisz, dlaczego wiosna to najlepszy czas na złuszczanie i odżywianie skóry oraz dlaczego to właśnie Ty powinnaś zdobyć biodermokosmetyki Revitacell.  Do wygrania aż 5 kompletów, w których skład wchodzą:

  • Revitacell Stem Cells Face Set
  • Revitacell Stem Cells Bust Set
  • Revitacell Stem Cells Hand Set

Odpowiedź prześlij na adres: kobieta_konkurs@firma.interia.pl

Wcześniej zapoznaj się z regulaminem

Konkurs trwa do 4 marca 2015

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy