Reklama

Reklama

Brąz to nowa czerń?

Zamiast szarości, cappuccino i karmelu w zastępstwie klasycznej czerni - kolor orzecha lub gorzkiej czekolady. Jesienna paleta barw, w jeszcze większym stopniu niż ma to miejsce zazwyczaj o tej porze roku, będzie oscylować wokół brązu i jego odcieni.

Choć pochmurne jesienne dni dopiero przed nami, światowe domy mody i jak zawsze podążające o krok za nimi popularne marki sieciowe zdążyły już zaprezentować najważniejsze trendy na zbliżającą się jesień. Wśród nich nie zabrakło propozycji kolorów, które już wkrótce zdominują nasze garderoby.

W nadchodzącym sezonie ponadczasowa i niezwykle popularna szczególnie o tej porze roku czerń będzie musiała ustąpić brązom, które królowały na wybiegach. Pojawiły się w rozmaitych odcieniach na pokazach uznanych światowych marek - od inspirowanej estetyką country kolekcji Chloe, aż po mocno zakorzenioną w latach 70. kolekcję Hermes.

Reklama

Brąz fantastycznie prezentuje się nie tylko w stylizacjach casualowych i niezobowiązujących, ale i tych eleganckich, a nawet wieczorowych. Oversize'owa marynarka w kolorze wielbłądziego brązu, skórzana spódnica o trapezowym kroju i karmelowej barwie oraz długi kasztanowy płaszcz to elementy, których nie może zabraknąć z naszym modowym jesiennym repertuarze.

Spektrum odcieni brązu imponuje - modne są wszak zarówno subtelne cappuccino i przytulny karmel, jak klasyczny orzech oraz stylowa ciemna czekolada. Bogactwo wpisujących się w najświeższe trendy barw oscylujących wokół brązu sprawia, że każda kobieta może odnaleźć idealny, pasujący do jej karnacji i zawartości szafy, kolor. (PAP Life) 


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy