Reklama

Reklama

Horoskop na listopad

Sprawdź, co czeka cię w listopadzie.

Baran 21 marca – 20 kwietnia

Miłość i seks Są między wami sprawy przemilczane. Warto je wyjaśnić. Od połowy listopada aura z marzeń! Korzystaj z każdej chwili, by razem bawić się, kochać i działać. W związkach na krawędzi zwycięży rozsądek.

Reklama

Praca i pieniądze Przed tobą ciekawe wydarzenia i rozwój zawodowy. Los ci sprzyja, ale nie każda oferta jest warta uwagi.

Rodzina i przyjaciele Więcej pracy i zajęć, których się nie spodziewałaś. Masz problem? Łatwo się go pozbędziesz.

Twój facet Zmiany w otoczeniu skłonią go do przemyśleń. Lekką metamorfozę ukochanego przyjmiesz z radością.

Byk 21 kwietnia – 20 maja

Miłość i seks Życie intymne rozkwitnie. Na co dzień masz do swojej połówki parę zastrzeżeń? Bądź sprawiedliwa, nie zawsze on jest winien.

Praca i pieniądze Docenisz to, co masz, ale i odkryjesz jakąś niszę czy szansę, by mocniej stanąć na nogach. Kasy szybko przybędzie. Masz energię, jesteś pracowita - wywalczysz swoje!

Rodzina i przyjaciele Dopisze ci fantazja w organizowaniu rozrywek i dopięciu planów. Bliskim pomożesz uporać się z problemami

Twój facet Wreszcie uda mu się odegrać na wrogach i uspokoić sytuację w pracy. Znajdzie więcej czasu dla ciebie i rodziny.

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks Związki w kryzysie mają szansę rozwiązać problem. W zgodnych stadłach może zabraknie fajerwerków, za to świetnie się dogadacie.

Praca i pieniądze Nie czujesz się na swoim miejscu, twoje talenty drzemią? Pora wyjść z cienia! Śmiało! Osiągnięcia nie przyjdą łatwo, ale będą trwałe i zaprowadzą cię daleko.

Rodzina i przyjaciele W domu dasz z siebie wszystko. Podejmiesz decyzję, która uruchomi falę ważnych zmian.

Twój facet Bardziej zainteresuje się swoją i twoją karierą, zastanowi się, jak możecie poprawić swoje notowania i dochody.

Rak 23 czerwca – 22 lipca

Miłość i seks W twoim związku będzie naprawdę gorąco! Singielka może zdecydować, czy chce być sama, gdy pojawi się ktoś nowy. Pod koniec miesiąca - wyzwanie.

Praca i pieniądze Nic nie zostawiaj przypadkowi, wpłyń na bieg wydarzeń - naprawdę możesz to zrobić! Niektóre sytuacje mogą cię pozornie przerastać. Zachowaj zimną krew, a odniesiesz sukces.

Rodzina i przyjaciele Bliscy będą się dobrze rozumieć, a ty zawsze znajdziesz sposób, by było jeszcze milej.

Twój facet Nie martw się jego milczeniem ani tajemniczymi telefonami. Wkrótce dowiesz się, jak miłą niespodziankę szykuje.

Lew 23 lipca – 23 sierpnia

Miłość i seks O wspólne zdanie na jakikolwiek temat trudno, ale w sypialni - świetnie! Ktoś poznany służbowo wzbudzi zainteresowanie, ale jeśli jesteś w dobrym związku, nieprzemyślany romans może cię drogo kosztować.

Praca i pieniądze Napracowałaś się i wciąż czekasz na efekty? Cierpliwości, będziesz zadowolona! Zaczyna się dobra passa!

Rodzina i przyjaciele Obowiązków w domu przybędzie. Odejdź od rutyny, wysłuchaj opinii młodszych i rad starszych.

Twój facet Pretensje o wszystko to kiepska droga do szczęścia. Bądź wyrozumiała, a on szybko zrozumie swój błąd.

Panna 24 sierpnia - 23 września

Miłość i seks We dwoje będziecie najszczęśliwsi. Każdą wolną chwilę spędzicie razem i wspólnie zaczniecie ważne przedsięwzięcie. Będzie romantycznie!

Praca i pieniądze Uprzejmość i spokój popłaca - coś istotnego się wyjaśni i w zespole zapanuje zgoda. Do połowy listopada startuj z nowym projektem, proś o premię, podwyżkę lub powalcz o awans.

Rodzina i przyjaciele Przyda się dyscyplina finansowa i to całej rodziny, ale warto. Zawrzesz przyjaźń, opartą na wspólnym celu.

Twój facet Zainteresuje się nową dziedziną, co będzie miało nie tylko rozrywkowy, ale i zarobkowy wymiar.

Waga 24 września – 23 października

Miłość i seks W związku sympatycznie, możecie na sobie polegać. Single przestaną się zamartwiać, otworzą się nie tylko na nowych ludzi, ale zadbają o to, co jest.

Praca i pieniądze Pilnuj swego nosa, nie angażuj się w niejasne sytuacje. Z nowym planem poczekaj do końca listopada, a znajdziesz pomoc i wystartujesz. Pora na ważną decyzję finansową!

Rodzina i przyjaciele Przyjrzysz się sprawom nurtującym bliskich i podpowiesz, jak wyjść z kłopotów.

Twój facet Mocno stoi na nogach i radzi sobie z realiami życia. Będzie też wiedział, co robić, gdy dopadnie cię huśtawka nastrojów.

Skorpion 24 października – 22 listopada

Miłość i seks Życie uczuciowe i intymne wzniesie się na wyżyny doskonałości! Na singielki czeka gdzieś blisko miłość życia, ale uwaga - lepiej unikać osób po przejściach.

Praca i pieniądze Dobra passa zawodowa i finansowa trwa! Warto odważnie wykorzystać niespodziewane możliwości. Nie chcesz dużych zmian? Ucieszy cię więc propozycja awansu tam, gdzie jesteś, wśród życzliwych ludzi.

Rodzina i przyjaciele Życie rodzinne potoczy się gładko. Przyjaciół skłonisz do wspólnych eskapad. Czasem odpocznij od ludzi, ustal sama ze sobą, czego naprawdę chcesz. Możesz góry przenosić - wykorzystaj tę energię i załatw swoje sprawy, a unikaj ustawiania życia innym.

Twój facet Wzrost ambicji, duża samodzielność w pracy, odpowiedzialne stanowisko - partner ci zaimponuje!

Strzelec 23 listopada – 21 grudnia

Miłość i seks Zwyczajność i bajkowa miłość będą się przeplatać. Single przyjrzą się liście znajomości i skreślą te bez przyszłości. Od połowy listopada Wenus ci sprzyja, a twoja połówka zapewni mocne, dobre wrażenia!

Praca i pieniądze Nowe zlecenia lub podwyżka to kontynuacja dobrej passy. Szukasz pracy? Dobra posada jest w zasięgu ręki.

Rodzina i przyjaciele Poważnie weźmiesz się za sprawy, które ciut lekceważyłaś. Dom będzie chodził jak w zegarku.

Twój facet Nareszcie da się przekonać, że lepiej chwalić i osiągnąć cel, niż mieć rację i zostać z niczym.

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Miłość i seks W sferze uczuć dasz upust fantazji. Twoja druga połówka przyjmie to z radosnym zdumieniem. Nadejdą dobre i ważne wieści.

Praca i pieniądze Dobra passa i nowa szansa. Tam, gdzie dotąd dobrze zarabiałaś, możliwości jeszcze się rozszerzą. Koledzy poprą cię w trudnej sytuacji. Odwdzięcz się!

Rodzina i przyjaciele Rodzina da wiele radości! Dużo się dzieje, są potrzebne mądre, szybkie decyzje. Jak zwykle opanujesz chaos.

Twój facet Chce zagwarantować wam lepsze jutro, ale ciut przesadza. Pokaż, że bywa bardziej potrzebny tobie i rodzinie.

Wodnik 21 stycznia – 18 lutego

Miłość i seks Wasze racje nie są lepsze czy gorsze - każdy ma swoją. Przed singlami los postawi niebywałą szansę. Trzeba odwagi, by ją wykorzystać.

Praca i pieniądze Możesz mieć gorszy okres i mniej pomysłów. To przejdzie, gdy skupisz się na planowym działaniu.

Rodzina i przyjaciele W domu spokój, dobre relacje. Życie towarzyskie nadal intensywne! Budżet lepszy.

Twój facet Masz nosa do inwestycji, a on do najlepszego, praktycznego wcielenia w życie twoich koncepcji. Będzie nieocenioną, pomocną osobą i wsparciem!

Ryby 19 lutego – 20 marca

Miłość i seks Do połowy listopada lepiej niż dobrze! Potem realne sprzeczki czy ciche dni. Ktoś na ciebie zagnie parol. Dasz się uwodzić, ale nie złapać!

Praca i pieniądze Korzystne układy w pracy nie są wieczne, skwapliwie korzystaj z tego, co już osiągnęłaś. Uczestnicz w życiu firmy. W ostatniej dekadzie bądź uważna i pilnuj swego.

Rodzina i przyjaciele Zmieni się to, co cię nużyło czy złościło, a rozwiną się relacje, które cieszą. Z bliskimi rozumiesz się świetnie.

Twój facet Pokona kompleksy! Uwierzy w swoje umiejętności i ruszy do przodu. A co cenne dla ciebie - przestanie narzekać!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje