Reklama

Reklama

INTERIA.PL organizuje zbiórkę dla bezdomnych zwierząt!

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych zwierząt. Dlatego portal INTERIA.PL postanowił przyłączyć się do działań, które mogą bezpośrednio przyczynić się do poprawy losu pokrzywdzonych, porzuconych, niekochanych przez nikogo czworonogów.

Do końca lutego w siedzibie INTERIA.PL (Os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków), we wszystkie dni tygodnia, 24 godziny na dobę, prowadzimy zbiórkę darów dla Fundacji Psi Los, która pomaga niechcianym i porzuconym czworonogom, m.in. Przytulisku w Harbutowicach oraz domom tymczasowym dla psów i kotów w Kamienicy k/Miechowa i w Bukownie.

Przyłączcie się i dostarczajcie dary do naszej siedziby. Potrzeb jest naprawdę wiele, a tylko działając razem jesteśmy silni!

Zwierzakom szczególnie potrzebna jest karma: sucha i w puszkach, a także makaron. Istotnym wsparciem będą też smycze, obroże i preparaty witaminowe. Te ostatnie pomagają chorym psom i kotom powrócić do zdrowia.

Reklama

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć działania INTERIA.PL i Fundacji Psi Los, ale nie będzie mógł przybyć z darami, informację o tym, jak może to zrobić w inny sposób, znajdzie na stronie:
www.psilos.org


Pamiętajmy jednak, że najcenniejszą formą wparcia jest PRZYGARNIĘCIE bezdomnego psiaka lub kota.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy