Reklama

Reklama

Te gwiazdy nie piją!

Celebrytom przypisuje się zazwyczaj nadużywanie alkoholu i narkotyków. Wyobrażamy sobie często, że ich życie jest nieustającą imprezą nie podlegającą żadnym ograniczeniom. Nic bardziej mylnego. W tym środowisku żyją także abstynenci. Poznajcie artystów, którzy nie tolerują napojów wyskokowych.

Celebrytom  przypisuje się zazwyczaj nadużywanie alkoholu i narkotyków. Wyobrażamy sobie często, że ich życie jest nieustającą imprezą nie podlegającą żadnym ograniczeniom.  Nic bardziej mylnego. W tym środowisku żyją także abstynenci.  Poznajcie artystów, którzy nie tolerują napojów wyskokowych.


Katy Perry

Amerykańska piosenkarka trzyma się z dala od alkoholu i unika imprez.  Wokalistka przyznaje, że jest zbyt zajęta i przez to nie ma czasu na zakrapiane spotkania. Jej dzień wypełnia 13 godzinna praca. Gwiazda uważa, że musi dbać o swoją karierę, dlatego nikt nie zobaczy jej nawalonej w barzeIntensywność swojej kariery porównuje do lotu rakietą. Dodatkowym impulsem motywującym ją jest perspektywa tego, że cały czas ktoś czeka, aby wskoczyć na jej miejsce.

Jennifer Hudson

Reklama

Gwiazda otwarcie przyznaje, że nigdy nie skusiła się na żaden ze specjałów alkoholowych,  z których słynie show-biznes.  Powodem jej abstynencji jest chęć posiadania czystego umysłu. Za to uwielbia pić dietetyczną colę i wodę mineralną.

Kerry Washington

Unika alkoholu jak ognia. Gwiazda uważa, że nie należy spożywać pustych kalorii. Alkohol pije okazjonalnie dwa razy do roku, gdy spotyka się z koleżankami z liceum.

Kim Kardashian

Gwiazda ta całkowicie zrezygnowała z picia alkoholu i przeszła na zdrową dietę. Nawet podczas oficjalnych imprez nie pije napojów wyskokowych. Głównym tego powodem była ciąża (jej córka urodziła się 15 czerwca 2013 roku).

Matthew Perry

Aktor ten miał poważne problemy z alkoholem. Zaczął pić u szczytu popularności i ledwo z tego wyszedł. Gwiazdor twierdzi, że przestał spożywać trunki dzięki mediom. Dziś żyje w trzeźwości i dziękuje środkom masowego przekazu za regularne informowanie opinii publicznej o jego ekscesach.  Sam mówi: Kiedy wchodziłem do baru i prosiłem o drinka, od razu słyszałem:  Nie, nie wolno ci! Czytałem w gazecie, że nie możesz pić! Nie dam ci alkoholu…

Edie Falco

Gwiazda Siostry Jackie i Rodziny Soprano. Uważa, że o nałogach wie dużo więcej, niż każdy przeciętny człowiek. Doświadczenia, które zdobyła w życiu, uczyniły ją kobietą o niezwykle twardym charakterze. Wygrała z uzależnieniem od alkoholu i od 20 lat nie pije.

Jenifer Lopez

To kolejna mega-gwiazda, która unika alkoholu jak ognia. Powodem takiego stanu rzeczy jest dbałość o  figurę.  Jej osobisty dietetyk pilnuje, aby spożywała same zdrowe rzeczy. Celebrytka pije… sok z warzyw trzy razy dziennie.

Blake Lively

Jest to kolejna na naszej liście gwiazda, która nie lubi alkoholu.  Jej jedynym uzależnieniem jest picie…  gorącej czekolady. Aktorka uwielbia aktywny tryb życia, gdyż uważa że nuda prowadzi tylko i wyłącznie do uzależnień.

Maria Seweryn

Także niektóre polskie gwiazdy unikają alkoholu! Maria Seweryn otwarcie przyznaje, że sporo pali, ale nie pije. Wspomina także, że kiedyś się nie ograniczała. Whisky z colą bez lodu było standardem. Obecnie celebrytka czuje się po alkoholu źle, więc go nie używa.

Edyta Olszówka

Aktorka stroni od napojów wyskokowych! Pokonała nałóg alkoholowy. W przemianie pomogła jej książka profesora Wiktora Osiatyńskiego. Jak sama przyznaje zapamiętała z niej, że alkoholik jako ostatni mówi o sobie, że nim nie jest. Nie chciała żyć w załamaniu.  Gwiazda przestała pić, ponieważ utraciła godność w swoich oczach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy