Reklama

Reklama

Walentynki przez cały rok!

Walentynki to święto, które na stałe zadomowiło się w polskiej tradycji. I choć w naszym kraju obchodzone jest zaledwie od kilku lat, to nie ma chyba osoby, która w walentynki nie otrzymałaby lub nie podarowałaby komuś czerwonego serca.

Aktorzy nie należą do wyjątków, oni również - mniej lub bardziej chętnie - obchodzą Dzień Zakochanych.

Reklama

Ania Cieślak, zdolna aktorka młodego pokolenia, która zagrała główną rolę w najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Dlaczego nie!" żałuje, że walentynki nie trwają przez cały rok. - Uważam, że nie ma niczego złego w świętowaniu Dnia Zakochanych. Niekoniecznie musi to być wystawna kolacja, wycieczka na koniec świata czy też góra różowych miśków. Sądzę, że liczy się sama intencja. Uśmiech, czuły gest, ciepłe słowo, wspólny wieczór. Ze względu na to, że mój zawód nie pozwala na spędzenie zbyt wielu chwil z bliską mi osobą, chciałabym obchodzić walentynki przez cały rok!

Serce aktorki jest już zajęte. Ale na temat swego wybrańca piękna artystka nie chce nic powiedzieć. Zdradza tylko tyle, że w tym roku postara się spędzić z nim wieczór 14 lutego.

Maciej Zakościelny, aktor okrzyknięty polskim Bradem Pittem, słynny podkomisarz Brodecki z serialu "Kryminalni" trochę krzywi się na tradycję, która przyszła do Polski z Zachodu. - Walentynki to wedle tradycji zupełnie nie nasze święto - narzeka aktor. - My mamy - również ku pochwale miłości - Dzień Kupały. Poza tym, jeśli kocham, to ten dzień nie powinien być niczym szczególnym, bo wyglądałoby na to, że przez cały rok dozuję ukochanej osobie uczucia, aby objawić je w pełnej krasie właśnie 14 lutego...

Dlatego aktor zamierza obchodzić walentynki przez cały rok. Przypuszczamy jednak, że złamie swą zasadę i jednak w walentynki wyśle komuś życzenia. Bo od jakiegoś czasu widywany jest w towarzystwie Izabeli Miko, aktorki polskiego pochodzenia mieszkającej w Los Angeles. A - jak wiadomo - Ameryka w walentynki przypomina jedno wielkie czerwone serce: życzenia z okazji tego święta składa się nie tylko partnerom życiowym, lecz także przyjaciołom, rodzicom, wszystkim bliskim...

Dowiedz się więcej na temat: aktorzy | wieczór | aktor | święto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje