Reklama

Roborock H6 - do dokładnego, długiego sprzątania

Roborock H6 to doświadczenie Roborock w budowaniu odkurzaczy automatycznych wykorzystane do stworzenia bezprzewodowego odkurzacza ręcznego, prowadzące do powstania nowego, bardziej wydajnego rozwiązanie sprzątającego, które może być stosowane niezależnie lub jako uzupełnienie odkurzacza automatycznego.

H6 to pierwszy ręczny bezprzewodowy odkurzacz, w którym zastosowano litowo-jonowy akumulator polimerowy. Lekka bateria, opracowana dla Roborock, zapewnia czas pracy wynoszący nawet 90 minut w trybie eco i do 10 minut w trybie max.

Precyzyjna inżynieria, zaawansowane materiały i lekka bateria pozwoliły stworzyć korpus próżniowy o wadze zaledwie 1,4 kg. Dzięki temu, odkurzacz jest łatwy w unoszeniu, przenoszeniu z pokoju do pokoju czy sprzątaniu samochodu.

Eliminuje zanieczyszczenia i alergeny

Pięciostopniowy system oczyszczania powietrza filtruje do 99,97 proc. cząstek o wielkości do 0,3 mikrona wypuszczając z powrotem tylko czyste powietrze.

Reklama

Domowy kurz może zawierać szeroki zakres alergenów, od pyłków, przez pleśń, aż po chemikalia. Częste odkurzanie zapobiega ich gromadzeniu się, podnosząc jakość powietrza w domu.

Wielowarstwowy wirnik napędzany bezszczotkowym silnikiem o mocy 420 W zapewnia maksymalną siłę ssania 150 AW. To wystarczająco dużo, by wyciągnąć cząstki i roztocza z głębokich dywanów, łóżek czy tapicerki samochodowej.

Miękki wałek turboszczotki, wirując z prędkością 1100 obr./min, z łatwością usuwa kurz i zanieczyszczenia z twardych podłóg. Materiały antystatyczne i zapobiegające splątaniu zapewniają dłuższą żywotność bez potrzeby konserwacji.

Dokładniejsze czyszczenie dywanów

Moc ssania jest w inteligentny sposób zwiększana po wykryciu dywanu, a napędzane silnikiem o mocy 50W antystatyczne włosie z włókna węglowego obracającego się z prędkością blisko 4000 obr./min dzięki trwałym przekładniom planetarnym o wysokim momencie obrotowym, zapewnia większą moc czyszczenia.

Sprzęt został stworzony z myślą o długiej żywotności w najbardziej wymagających domach. Użyto materiałów najwyższej jakości, wbudowany akumulator zaprojektowano z myślą o trwałości i przeprowadzono szeroko zakrojone testy to potwierdzające.

Wbudowany w urządzenie, jasny ekran OLED wyświetla najważniejsze informacje, w tym poziom naładowania baterii, pozostały czas pracy, wybrany tryb, powiadomienia o konieczności konserwacji, itp.

Dzięki możliwości przełączenia na stałą pracę urządzenia, nie ma konieczności trzymania przycisku podczas odkurzania.

Sprzątanie bez zakłóceń

Odkurzacz został skonstruowany tak, aby jego czyszczenie nie stanowiło żadnego problemu. Zarówno filtry jak i pojemnik na kurz są łatwe w demontażu i wymianie, co znacząco wpływa na czystość i żywotność urządzenia.

Nieprzyjemny hałas jest minimalizowany dzięki zaawansowanemu sterowaniu przepływem powietrza i komorze tłumiącej go, a następnie redukowany przez tylny filtr. Dzięki temu głośność odkurzacza podczas pracy nie przekracza 72 dB.

Zarówno stojący swobodnie jak i przechowywany w montowanej na ścianie stacji ładującej, nie nastręcza problemów z przechowywaniem.

INTERIA/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy