Reklama

Reklama

I'm ESPRIT - odkryj nową kampanię na wiosnę/lato 2014

Jesienna kampania była niezwykłym pokazem talentu modelki I fotografki Astrid Munoz, która stworzyła serię autoportretów na szkockiej wyspie Skye. W tym sezonie marka Esprit pozostaje w związku z inspirującymi kobietami, co widać najpełniej w kampanii „I am Esprit”.

Kim jest kobieta Esprit? Poznajmy ją z bliska...

Tej wiosny zachęcamy Was do poznania wyjątkowej kobiety Esprit, która z odwagą wygłasza własne opinie, śmiało korzysta z talentów i żyje pełnią życia. Odkryj jej pewność siebie i harmonię jaką wprowadza do swojego otoczenia.

Kobieta Esprit z łatwością wplata w swój letni look inspiracje z egzotycznych krajów, nieodkrytych smaków, pasjonujących kolorów i nietuzinkowych kształtów. Jest otwarta na nowe style, począwszy od miejskiego luksusu przez codzienną wygodę aż po delikatną kobiecość.

Kampania "I am Esprit" podkreśla wyluzowane podejście do mody, łączącej zabawę z wyrobionym smakiem i dojrzałością.

Reklama

Aby doskonale spersonalizować pełną pasji, talentów i pewności siebie kobietę Esprit, międzynarodowa marka odzieżowa po raz kolejny wybrała chińską top modelkę Liu Wen i naturalną piękność Editę Vilkeviciute.

Mieszkający w Nowym Jorku fotograf Lachlan Bailey stworzył klimatyczne zdjęcia w dolinie Amangiri Resort w południowym Utah. Plan zdjęciowy na amerykańskiej pustyni Navajo był idealnym miejscem, aby uchwycić rozległy krajobraz skąpany w zachodzącym słońcu.

Dzięki temu udało się stworzyć charyzmatyczny klimat połączony z bezpretensjonalnym szykiem i causualowym lookiem, stworzonym przez światowej sławy stylistkę Camille Bidault.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: ESPRIT | kolekcja ESPRIT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy