Reklama

Reklama

Brzydkie kaczątka

Są sławne, piękne i podziwia je cały świat, ale ich życie nie zawsze wyglądało tak różowo. Nękane przez kompleksy, a często również przez okrutnych rówieśników przeszły piekło zanim z brzydkich kaczątek przeobraziły się w piękne łabędzie.

Nastoletnia Victoria Caroline Adams, którą dzisiaj znamy jako Victorię Beckham, miała ogromne kompleksy z powodu trądziku, nie była też zbyt lubiana przez rówieśników. - Byłam psychicznie i fizycznie prześladowana w szkole - przyznała po latach. Viktoria była popychana, grożono jej pobiciem, przezywano. Mimo prób nie udało jej się z nikim zaprzyjaźnić. Ale Victoria wcześnie zorientowała się, co chce w życiu osiągnąć. Po obejrzeniu musicalu Fame zrozumiała, że chce być sławna i konsekwentnie dążyła do celu. Dzisiaj Victoria nie jest już małą dziewczynką, która bezradnie stoi na środku sali, podczas gdy inne dzieci rzucają w nią czym popadnie - jest gwiazdą, na której wzorują się miliony nastolatek.

Kate Winslet

Kate Winslet borykała się z problemem, który dotyka wielu młodych dziewczyn. - Byłam nieśmiała ponieważ miałam nadwagę. W wieku 16 lat ważyłam 82 kilogramy i przezywano mnie "Sadło". To było żałosne i dziecinne, ale dziewczęta potrafią być złośliwe. Znosiłam to przez dwa lata. W końcu musiałam powiedzieć o tym mamie, a ona powiadomiła nauczycieli - wyznała Kate. Dzisiaj po nadwadze nie ma śladu, za to Kate ma na swoim koncie Oscara (była nominowana 6 razy) i dwa Złote Globy. Czym mogą się poszczycić jej dokuczliwe koleżanki z klasy, nie wiadomo.

Lady Gaga

Kłopoty z powodu zbyt pełnej figury miała także Stefani Germanotta, znana bardziej jako Lady Gaga. - Miałam wielki nos, kręcone brązowe włosy i nadwagę. Naśmiewano się ze mnie - powiedziała w wywiadzie dla Cosmopolitan. Lady Gaga twierdzi, że w szkole czuła się jak dziwoląg, nie pasowała do otoczenia. Teraz, na swoich koncertach, stara się stworzyć atmosferę, w której jej wielbiciele będą czuć się dobrze - bez względu na to, kim są.

Demi Moore

Małej Demi (wtedy noszącej nazwisko Guynes) nie brakowało kompleksów, a jednym z największych zmartwień był zez. Demi nie mogła, tak jak np. Kate Winslet, liczyć na wsparcie rodziców. Matka i ojczym nie stronili od alkoholu, a nieustanne przeprowadzki (rodzina przeprowadzała się 40 razy) nie dawały dziewczynce szans na znalezienie przyjaciół. Dzisiaj krągłe kształty Beyonce są tematem męskich fantazji i przedmiotem kobiecej zazdrości. Kiedy była dzieckiem, była jednak tak gruba, że rodzina musiała pomagać jej założyć spodnie. - To był straszny okres. Miałam około 10-11 lat moja mama zrobiła mi okropną fryzurę, a ja byłam naprawdę pulchna. Byłam tak pulchna, że aby zapiąć spodnie, musiałam kłaść się płasko, a moja rodzina pomagała zasunąć zamek - opowiada. Później nie było wcale łatwiej: - Miałam 18 lat, patrzyłam przez okno na dziewczyny, które szły ze swoimi chłopakami na imprezy i myślałam "czy kiedykolwiek kogoś spotkam?". Nie chodziłam na randki, nikt nie chciał mnie zaprosić - wyznała Beyonce.
Niektóre gwiazdy, np. Victoria Beckham twierdzą, że przykre przeżycia z dzieciństwa czy okresu dorastania "utwardziły ich skórę", co z pewnością przydaje się w świecie show-biznesu. Inne, jak Kate Winslet dzielą się swoją historią , aby przeciwdziałać znęcaniu się (ang. bullying) w szkole.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje