Reklama

Reklama

Kocham kuzyna

Spotkaliśmy się po wielu latach i połączyła nas prawdziwa miłość. Jednak wiem, że nigdy nie będziemy mieli dzieci, a rodzina na pewno nie zaakceptuje takiego związku.

Po raz ostatni widziałam go w dzieciństwie, gdy miałam 10 lat, a potem na 11 lat kontakt z nim się urwał. Przyjechał w zeszłe wakacje w odwiedziny i można powiedzieć, że połączyła nas miłość od pierwszego wejrzenia. Obydwoje chcemy być razem i pragniemy siebie nawzajem.

Ukrywamy naszą miłość w tajemnicy przed rodziną i otoczeniem. Mam przeczucie, że nasi bliscy tego nie zaakceptują. Wiem też, że nie możemy mieć dzieci z powodu zbyt bliskiego pokrewieństwa. Ale w końcu jesteśmy tylko ludźmi - kobietą i mężczyzną. Proszę, napiszcie mi, czy powinnam walczyć o tą miłość, skoro wiem, że jest odwzajemniona, a on jest mężczyzną mojego życia? Co sądzicie o takiej miłości?

Zrozpaczona

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje