Reklama

Reklama

Twoje usta kuszą połyskiem

Tego lata marzy ci się stylowy makijaż warg? Dodaj im blasku, który hipnotyzuje niezwykłą świetlistością i wyrafinowaniem...

Zdaniem wizażystów nabłyszczone usta w zupełności wystarczą za wakacyjny makijaż dla opalonej buzi. Pod warunkiem, że użyjemy kosmetyku o nowoczesnej formule.

Jak tafla jeziora

Najmodniejsze pomadki i błyszczyki nie dają efektu ust osypanych brokatowymi drobinkami ani metalicznego połysku. Po użyciu kosmetyku wargi lśnią za to równomiernym, stylowym blaskiem przypominającym taflę wody lub kryszałowe lustro. Dzieje się tak za sprawą dodanych do kosmetyków zmielonych pereł, wyciągu z aloesu i nawilżających peptydów. Sprawiają one, że wargi bardzo mocno odbijają światło. Dzięki temu stają się miękkie, gładkie i wyglądają na kusząco wilgotne.

Reklama

Ponętna trwałość

Nowe kosmetyki są niezwykle lekkie, nie sklejają ust. Mimo tak delikatnej formuły można wśród nich znaleźć błyszczyki zapewniające subtelnie kryjący efekt oraz pomadki, które nadają ustom trwały i intensywny kolor.

Barwy na wakacje

Na opalonej buzi pięknie zagrają lśniące błyszczyki i pomadki w kolorach owoców, np. melona, wiśni, maliny. Makijaż na ciepłe dni kojarzy się też ze słonecznym blaskiem - stąd tak lubiane latem kosmetyki w odcieniach złota i miedzi. Kolory mogą być zarówno transparentne, jak i soczyste - wyczarowane np. błyszczykiem o formule lakieru. Uwaga! Letni makijaż ust nie wymaga używania konturówki!

Tekst pochodzi z magazynu

Tina
Dowiedz się więcej na temat: usta | pielęgnacja | pielęgnacja skóry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy