Reklama

TikTokerka pokazała, co znajduje się we wnętrzu zabawki

Każdy rodzic wie, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci, także pod kątem sprawdzania potencjalnego zagrożenia w zabawkach. Ostatnio pewna TikTokerka dokonała przerażającego odkrycia.

Zabawki naszych pociech mogą stanowić nie tylko wyśmienity sposób rozrywki i edukacji, lecz także śmiertelne zagrożenie. Drobne elementy, ostre zakończenia i łatwe do połknięcia plastikowe kawałki to niejedyne źródło niebezpieczeństwa w zabawkach.

Jakie niebezpieczeństwo czai się wewnątrz gumowych zabawek?

Pewna amerykańska TikTokerka postanowiła sprawdzić, co czai się wewnątrz gumowych figurek do kąpieli dla dzieci. W tym celu przekroiła na pół fioletowego dinozaura. To, co ukazało się jej oczom, przechodzi wszelkie oczekiwania.

Okazało się, że w środku zabawki roiło się od pleśni, a całe wnętrze było czarne i zbutwiałe. Problem ten dotyczy wszystkich gumowych zabawek do kąpieli, które zawierają dziurkę. Można uniknąć powstawania takiej pleśni poprzez regularne przemywanie środka zabawki wodą z octem.

Kontakt z pleśnią może skutkować m.in. poważnymi problemami żołądkowymi, zatem przed zakupem takich akcesoriów do kąpieli warto się zastanowić, czy na pewno chcemy narażać nasze dzieci na takie niebezpieczeństwo.

Reklama

Czytaj również: 

Szmaragdowe paznokcie to teraz hit. Odważysz się je zrobić?

Rafał Brzozowski i Marta Manowska. Co tak naprawdę ich łączy?

Co się dzieje z organizmem, gdy dodajesz cynamon?

Przepis pijana zakonnica podbija internet!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zabawki dla dzieci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy