Małgorzata Kożuchowska pozuje w bikini i „wygrzewa stare kości”. Takie kadry to u niej rzadkość

Małgorzata Kożuchowska wie doskonale, co zrobić, żeby mocno zaskoczyć swoich fanów. Tak było i tym razem. Aktorka opublikowała w sieci fotografię, na której pozuje w skąpym stroju kąpielowym, „wygrzewając stare kości”. Takie kadry to u niej rzadkość!

Małgorzata Kożuchowska pozuje w skąpym bikini. „Niezmiennie podziwiam”
Małgorzata Kożuchowska pozuje w skąpym bikini. „Niezmiennie podziwiam”Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Małgorzata Kożuchowska zachwyca na plaży. Pokazała odważne zdjęcie

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, której szeroką rozpoznawalność przyniosły role w znanych filmach i serialach - "Killer", "Zróbmy sobie wnuka", "Rodzinka.pl" czy "M jak miłość". Obok bogatej, zawodowej działalności, gwiazda słynie również z nieprzeciętnego wyczucia stylu, będąc przez wielu określaną mianem ikony mody.

To zdaje się potwierdzać raz za razem. W sieci aktorka umieściła właśnie fotografię, na której pozuje w kusym bikini w klasyczny, pasiasty wzór, do którego dobrała modne okulary przeciwsłoneczne i oryginalne nakrycie głowy. Jak się okazuje, Małgorzata Kożuchowska wie, jak zadać szyku nawet na plaży!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca na plaży. Pokazała odważne zdjęcie
Małgorzata Kożuchowska zachwyca na plaży. Pokazała odważne zdjęciePawel Wodzynski/East NewsEast News

Takie kadry to u niej rzadkość! Małgorzata Kożuchowska zapozowała w skąpym bikini

52-letnia aktorka może pochwalić się nie tylko gładką i zdrową cerą, ale również szczupłą sylwetką, której pozazdrościć może jej niejedna młodsza koleżanka z branży. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że lubi aktywnie spędzać czas, trenując tenis, biegając, a zimą jeżdżąc na nartach. Nic więc dziwnego, że dziś zachwyca wyglądem.

Dowód na jej nienaganną formę niedawno pojawił się w sieci. Aktorka, która wypoczywa na wakacjach w słonecznej Grecji, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje w kusym bikini, prezentując światu swoje ciało. "Wygrzewam stare kości..." - napisała.

Pod zdjęciem lawina komentarzy. Wybuchła prawdziwa burza

Małgorzata Kożuchowska, która mocno chroni swoją prywatność, będąc jednocześnie znaną wśród widzów ze swojego spokojnego życia, rzadko publikuje podobne, "nagie" kadry. Tym większe emocje wśród internautów wywołało zdjęcie aktorki z plaży.

"Niezmiennie podziwiam", "Kobieta jak wino", "Wspaniała kobieta i wspaniałe nakrycie głowy", "Jak zawsze na wysoki połysk" - piszą fani gwiazdy. Bez dwóch zdań, aktorka wygląda kwitnąco.

Zwolnij. Fałszywe strony
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas