Reklama

Reklama

Bajki Madonny w polskich księgarniach

Najpierw była kontrowersyjna książka "W łóżku z Madonną", a teraz... bajki dla dzieci. Już niedługo na półkach w polskich księgarniach pojawią się "Angielskie różyczki", pierwsza z pięciu bajek autorstwa Madonny.

Całe przedsięwzięcie owiane jest wielką tajemnicą. - Możemy powiedzieć, że książeczka jest niewielka, pięknie ilustrowana, kolorowa, napisana prozą. Właściwie to wszystko - mówi przedstawiciel polskiego wydawnictwa, które przygotowuje bajkę.

Reklama

Magdalena Kubiak-Skrzypczak przyznaje, że amerykański wydawca książki narzucił dosłownie wszystko. - Właściwie w tej książce jest tylko polski tekst. Mieliśmy wpływ na dobór tłumacza. Tłumaczem bajek Madonny będzie jeden z naszych najlepszych tłumaczy, pan Jerzy Łoziński i to właściwie wszystko. Wszelkie ilustracje, okładka, odcienie, barwy, ułożenie - wszystko musi być takie, jak chciała Madonna, która bezpośrednio z wydawcą amerykańskim pracowała nad każdym szczegółem tych bajek - dodaje Kubiak-Skrzypczak. Premiera w Polsce już we wrześniu.

Dowiedz się więcej na temat: bajki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje